Wpis z mikrobloga

Ale co w tym dziwnego? My kobiety sobie zdajemy sprawę z faktu, że się starzejemy i że z czasem poziom naszej atrakcyjności zmaleje. Taka jest kolej rzeczy i to jest normalne. Ale za to faceci kompletnie nie mają w sobie samokrytyki. Co sobie wyobraża jakiś obleśny Jan, który zarywa do największych luf? Dlaczego on w ogóle uważa, że ma jakiekolwiek szanse? Albo taki podstarzały paszkwil koło 50-siątki zarywający do studentek? Przecież wy
  • Odpowiedz
Skoro tak uważasz, to dlaczego nie zaczniesz inwestować w swój samorozwój i nie dojdziesz do dużych pieniędzy?


@WyzwolonaPodrozniczka: Mam pieniądze, ale jestem w swoim prime, trenuję kolarstwo, laski się za mną oglądają, to po co mam was jeszcze kupować?

PS – Weź się za jakiś sport, bo jeszcze kilka lat i szczerbaty dziad się za tobą nie oglądnie. XD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: ale poco jak za średnią krajową może mieć seks kilka razy w miesiącu z nastolatką ? To jest bardzo tani towar

Dlaczego on w ogóle uważa, że ma jakiekolwiek szanse? Albo taki podstarzały paszkwil koło 50-siątki zarywający do studentek?


Zauważyłem, że wiele młodszych ma pociąg do pozycji społecznej - różnych zradykalizowanych ideologów, liderów czy ogólnie ludzi władzy grubo po 40-tce. I to jest szczere uczucie. U mężczyzn coś takiego
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall

@WyzwolonaPodrozniczka: Mam pieniądze, ale jestem w swoim prime, trenuję kolarstwo, laski się za mną oglądają, to po co mam was jeszcze kupować?

Oczywiście... i dają ci cipska na przywitanie :))) I taki Chad siedzi na wykopie? :))) Jakbyś był taki hot za jakiego się uważasz to byś w tej chwili peklował jakieś Julczysko i to za free a nie tutaj starał się wszystkich na siłę przekonać jakie to
  • Odpowiedz