Wpis z mikrobloga

To zaczynamy szukać winnych nieudanej kontrofensywy.


@pogromca_indianin: Najpierw trzeba ustalić, czy ona była nieudana, bo kilka osób spod tagu już mi tłumaczyło, że nikt nigdy nie mówił, że Ukraina chce przecinać korytarz xD i że celem było masakrowanie ruskich tym super ukraińskim losowym generatorem strat, a nie zdobywanie terenu. A wtedy jeżeli ofensywa była udana, to jest to tylko i wyłącznie zasługa UKRAINY!!!!
A jeżeli nieudana to jest to wina WYŁĄCZNIE
@pogromca_indianin: w sumie dobrze że pisowcy mieli na tyle rigczu żeby nie #!$%@?ć relacji z wujkiem Samem. Gdy ta żydowska marionetka zaczęła się pruć do kraju który im rozładował problem uchodźców, jak nienawidzę ruskich tak przez tego przygłupa lata mi koło #!$%@? czy będą tam walczyć jeszcze rok, dwa czy 10 lat póki tam jest wojna my jesteśmy na plusie + jesteśmy bezpieczni. Przykre ale prawdziwe
@pogromca_indianin: winnym braku sukcesu kontrofensywy jest brak maskowania operacyjnego. Chociaż myślę, że mogło to być niezwykle trudne. Może nawet trzeba było zacząć oddawać ziemię, żeby potem wjechać w nieokopane wojska rosyjskie jak w masło?
@pogromca_indianin: trochę mu się nie dziwię, jeżeli ta wypowiedź jest prawdziwa. Ukraina vs Rosja to walka dawida z goliatem, sprzęt sprzętem, ale ruskie po prosu zalewają masą jak to zawsze robili. Zelenski by chcial, aby NATO wkroczyło i zrobiło porządek, ale niestety to się nie stanie (bo nie ukrywajmy, wjazd USA i kogoś jeszcze zakonczylby te wojne w miesiac). Krzykacze z wykopu oczywiscie wiedza lepiej, jak prowadzic wojnę na kilku frontach
@pogromca_indianin: trochę dali dupy bo wszyscy skupili się na odbijaniu Krymu przed końcem roku a tam właśnie się wzmocnili rossjanie. Może lepszym kierunkiem byłoby odbijanie charkowszczyzny i okręgu luganskiego. A tak to poszli w kilku kierunkach i żaden nie wypalił.