Wpis z mikrobloga

#neuropa zróbcie zbiórkę dla swojego kolegi @Jarusek na potężną kwotę 100 złotych, bo biedny przegrał zakład i nie ma pieniędzy, ani honoru żeby się teraz z tego przegranego zakładu wywiązać.


@ekjrwhrkjew: Popieram apel. Szybko doinansujcie @xer2--her potężną kwotę 100 złotych od których zależy jego byt i życie po przegranych wyborach. Sytuacja jest ciężka, nie będzie ciepłych stołków ani dofinansowań. Zakładaj pomagam.pl sam ci pomogę xD
@ekjrwhrkjew: Popieram apel. Szybko doinansujcie @xer2--her potężną kwotę 100 złotych od których zależy jego byt i życie po przegranych wyborach. Sytuacja jest ciężka, nie będzie ciepłych stołków ani dofinansowań. Zakładaj pomagam.pl sam ci pomogę xD


@grubson234567: ale zaj8bałeś fikołka stary.
Tu nie chodzi o to, czy ktoś przeżyje czy nie bez tej kwoty
chodzi o honor
To taka cecha o którą ciężko u lewaka.
@onucoutkajpysk: Honorowo to wtedy gdy jak małe dzieci płaczecie w internecie, zamiast załątwić to jak dorośli i wystawić po prostu wezwane do zapłatY? a racja. Zapomniałem wy ciagle w szkołach jesteście i edukacja tudzież prawo to terminy dla was nie znane, a 100 to majątek kuuuffaaaaa ile cziperków. XD

Sam bym już mu na miejscu Jaruska dla beki przelał. Ze stosownym tytułem.
@ekjrwhrkjew: DZiecko, więcej honoru niż od was, to zawsze spodziewam się od Pań spod latarnii, bądź grzybiarek w lesie. Wy sobie wycieracie tym słowem mordę jak szmatą, tudzież polską flagą i godłem na gaciach patriotyczych. I będę z was cisnął bękę dalej, bo leżę ze śmiechu xD
@Logika_wykopu ja jestem zwolenikiem szybkiego rynku akurat a nie wolnego. Przecież wszyscy wiemy, że tu nie chodzi o 100 złotych, tylko o to, że trzeba by swoje dane ujawnić żeby zrobić przelew. Niestety gościu, który non stop spamuje na tym portalu na tagach politycznych, wstydzi się jak widać swojej działalności i poglądów i pod własnym nazwiskiem tego robić już nie chce. Ale nawet mi się nie chce wchodzić bardziej w dyskusje, bo