Wpis z mikrobloga

@Hahaahahaha w unii europejskiej masz 14dni na zwrot bez podania powodu z tego co wiem

jednorazowe użycie chyba tego nie przekreśla, jakos musiałeś ją przetestować, nie?
  • Odpowiedz
@Hahaahahaha: nie dziw się jak sklep ci odliczy pewien % od kwoty sprzętu za jego używanie, zgodnie z prawem:

Zgodnie z art. 34 ust. 4 ww. ustawy, Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku bowiem gdy konsument zwraca towar nadmiernie zużyty, uszkodzony lub zniszczony, to sprzedawca ma prawo obciążyć go kwotą odszkodowania
  • Odpowiedz
@Hahaahahaha: Wystarczy że umyjesz, ja kosiarkę zwróciłem bo słabo trawnik kosiła.
Oczywiście to musi być zakup internetowy a nie stacjonarny, bo wtedy to albo dobra wola sprzedającego albo reklamacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: to tak, kupiłem dokładnie ninja foodi dual zone af400? I zrozumiałem że mi nie jest potrzebny( ͡° ͜ʖ ͡°), ryżu w tym nie ugotuję, pierś z kurczaka wychodzi prawie tak samo jak bym to smażył na oliwie z oliwek, a frytki czy bataty mogę sobie #!$%@? w piekarniku (tez nie wychodziły za specjalne, lepiej z piekarnika). Może jest to dla osoby co nie chce mu się
  • Odpowiedz