Wpis z mikrobloga

@Variv: ty chyba myślisz że tak jak w Polsce zrobisz protest i nic w miarę nie będzie,tam by ci spalowali parę razy to byś sam przestał protestować
brak protestów antywojennych w Rosji bo wiadomo reżim i opresja.


@Variv: przecież tam były protesty i to bardzo duże. Właśnie z jednego z tych protestów wzięło się np. dość słynne aresztowanie kobiety trzymającej pustą kartkę.
Przypomnij sobie co się działo po wyborach na Białorusi jak ludzie zaczęli masowo protestować. Pamiętasz może historie o gwałcie tonfą na komisariacie? Albo o tak poważnych pobiciach przez policję, że ludzie umierali? W Rosji jest i
w polsce to lepiej ogarnęli

ludzie protestują, protestują, znudzą się i sobie pójdą i nic się nie zmieni


@harold97: jakoś od czasu "strajku kobiet" PiS już nigdy takiego poparcia nie miał, a następnie przegrał wybory ¯\(ツ)/¯
via Android
  • 0
@bartton

>Ląduje samolot z Izraela instant protest i zamieszki.


@Variv: ta, tylko że region jest mocno muzułmański, więc było do przewidzenia, że to walnie


Czyli po pierwszy dla rosyjskich islamistów samolot z Izraela>inwazja na Ukrainę. Cóż trzeba mieć priorytety.

Po drugie z góry zakładamy, że muzułmanie to antysemici;)
Ląduje samolot z Izraela instant protest i zamieszki.


@Variv: ta, tylko że region jest mocno muzułmański, więc było do przewidzenia, że to walnie


Czyli po pierwszy dla rosyjskich islamistów samolot z Izraela>inwazja na Ukrainę. Cóż trzeba mieć priorytety.


Po drugie z góry zakładamy, że muzułmanie to antysemici;)


@Variv:
1. skoro wróg przyjechał do nas, to można go obić, po co lecieć ~1000 km na Ukrainę
2. ogólnie muzułmanie (szczególnie ci
przez strajk kobiet upadł pis


@harold97: gdzie tak synku napisałem?
Podczas strajku kobiet PiS zanotował duży spadek poparcia, do 26%, czyli najsłabszy wynik od 2015 kiedy doszedł do władzy.
Warto się doinformować, zanim napisze się bzdurę
@marcaj: dziecko drogie i co z tego XD jestem przekonany, że jakiś wyborca PiSu nie glosował na ich tylko dlatego, że kuleczki nie mogą robić antykoncepcji przez aborcję
Jestem przekonany w 100% xd