Wpis z mikrobloga

Po tym wpisie kolegi @nonamezpiwnicy aż mi się przypomniała sytuacja przyjaciela.
https://wykop.pl/wpis/73458939/3-lata-zwiazku-z-laska-spokojna-duzo-pracowala-ucz\

Ona ogarniała ale głównie swoją depresję. Laska cały czas miała #!$%@? nastrój. Ciągle coś było. Ja często nie rozumiałem w czym problem. Chodziła nawet na terapię ale #!$%@? to dało. W maju zaczęła kręcić z jednym a jak okazalo sie ze nie jest zainteresowany to po tygodniu znalazła kolejnego. Ten już był.


Ziomek miał identyczny przypadek. Na szczęście w porę się opamiętał i ewakuował się po kilku miesiącach. Laski, które chodzą na imprezy techno/muzyki elektronicznej i biorą dragi są przeważnie jebnięte i chcą się całe życie bawić. Zapomnij o jakichś planach na wspólne, stabilne życie, jakąś rodzinę itd. Depresyjne nastroje/brak motywacji do wspólnych planów czy wyjść. Umówieni na wyjazd w góry? Nie dam rady bo brałam emke i płaczę po nocach i nie mogę spać.
Nawet jak macie jakieś plany - spokojnie, jej się zmienią, bo na tych imprezach pozna takich wykolejeńców, że zgodnie z powiedzeniem "kto z kim przestaje, takim się staje" za jakiś czas Ci powie, że ona chce otwartego związku/nie chce mieć dzieci bo antynatalizm/po co zakładać rodzinę jak można się bawić itd itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to się tyczy lasek ze wszystkich środowisk - nieważne czy pracuje jako kasjerka w żabce czy jako lekarz ginekolog.

#zwiazki #seks #kobiety #kobieta #p0lka #rodzina #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski