Wpis z mikrobloga

@Nie_bedzie_Nietzschego: Klasyka wykopu. Wykres bez informacji, dwie kreski i elo - dopiero wertowanie komentarzy daję info, ale bez objaśnień.
No i tradycyjnie brak zrozumienia jakiejkolwiek podstawy ekonomii. Zakup tomografów to wydatek, który generuje koszty utrzymania. 500+ to pieniądz, który wchodzi do obiegu.
@E-m-b-e nie zrozumiałem absurdu tego, co piszesz
Ciekawostka - dobrobyt i konsumpcje w rozwiniętych krajach generuje się przez silną gospodarkę i rozwiniętą infrastrukturę, a nie przez dawanie ludziom pieniędzy na pełen koszyk jedzenia.
@Nie_bedzie_Nietzschego: No to poruszając się w granicach polityki prorodzinnej, to ja bym przeznaczył te środki na:

1. Przywrócenie refundacji in vitro, Wydaje mi się, że właśnie rząd PO-PSL to wprowadził, jednak nie jestem pewien i nie chce mi się teraz szukać potwierdzenia (może ktoś mnie poprawi), ale to jednak PiS to zlikwidował. Niepłodność jest dziś chorobą cywilizacyjną, i naprawdę nie mieści mi się w bani to #!$%@? prawaków, że takich "dzieci
@Nie_bedzie_Nietzschego wybudowanym 5 elektrowni atomowych i jeszcze by zostało na hawajska dla każdego Polaka żeby sobie odgrzał w piekarniku który byłby napędzany najtańszym prądem w Europie. Natomiast i tak żaden głupi Polak by tego nie skojarzył ze ma tani prąd dzięki elektrowniom które zbudowałem chociaż mogłem #!$%@? ich pieniądze na socjal i głupoty.