Wpis z mikrobloga

@AgresywnyArbuz niestety nie miałem okazji być ofiarą reformy edukacji czyli gimnazjow tak jak Ty. Nie umiesz pisać ani czytać? Napisałem że byłoby jeszcze mniej bez 500+ a ty mi piszesz gdzie są te brakujące urodzenia. Czy rozumiesz co piszesz? Z jakiej wsi jesteś?
@Nie_bedzie_Nietzschego pierwsze dwa lata wzrost bo wtedy dawali 500+ na drugie i kolejne dziecko to ludzie zrobili. Ale to tylko garstka bo reszta wiedziała, że takie 500 miesięcznie nie pokryje nawet ćwiartki wydatków na dzieciaka. Później przyszła inflacja i #!$%@? kobiet obowiązkiem rodzenia moderatorów wykopu, i nagle nikt nie chce nawet mieć jednego dziecka.

No kto by się spodziewał, że rozdawnictwo w niczym nie pomoże?
@Nie_bedzie_Nietzschego: to ma tyle wspólnego co ilość wypieczonych drożdżówek z makiem do ilości asteroidów przelatujących przez drogę mleczną. 500+ to niewypał demograficzny, ale jest generalnie dobrym programem gdyby tylko inne bardziej podstawowe potrzeby były wypełnione. Zdewastowaliśmy mieszkalnictwo, nie mamy żłobków, opluwamy dzietne kobiety a to kształtuje kulturowe konsekwencje braku dzietności.
@bear2112 nie tobie o tym decydować kto może się rozmnażać. Niektórym te 500 zł robi różnicę. Tak samo jak tym co brali wakacje kredytowe chyba że jest też tak że jeśli bierzesz wakacje kredytowe tzn ze nie powinieneś wcześniej brać kredytu