Wpis z mikrobloga

czy to mozliwe nie czuc smrodu jakiego zapachu, nie wiem przyzwyczaic sie? staram sie dbac o higiene zawsze przed praca biore prysznic i sie myj biore wyprane ciuchy a ciagle slysze jak ktos mowi ze odemnie #!$%@? kupa... czesto slyszalem np this guy stinks, albo i can smell poo here ostatnio uslyszalem, pozniej koles odpowiedzial jej ze to odemnie w pracy to bylo, nikt mi nigdy nie powiedzial w twarz ale no jestem niemal pewien ze to slyszalem o mnie, przed chwila bylem w sklepie i gosciu mnie wyprzedil i do kasierki mowil omg this guy stinks so bad dalbym sobie reke uciac ze to slyszalem....

moga to byc objawy #schizofrenia ogolnie mam problemy z psychika, ale pewni ludzie mnie przesladuja tego jestem pewien mozliwe zeby pryskali mi czyms ubrania wiemze maja dostep do mojego pokoju (tzn domyslam sie przez to wyladowalem w psychiatryku)? ale jak to wytlumaczyc ze ja tego nie czuje? oni chca mi zycie uprzykrzyc ja ledwo chodze do pracy przez to wszystko, teraz znowu sie boje ze odemnie czyms smierdzi...a ja mimo wszystko mimo pewnych problemow z higiena w trakcie picia rozne rzeczy sie zdarzaly bo jestem alkoholik i sie upodlilem strasznie kilka raz...robiac pod siebie, ale to jesli juz sie ogarniam na tyle zeby isc do pracy to sie zawsze myje przed....nie wiem jak to robia moze do zbiornika na wode cos dodali jakis stuczny zapach fekaliow ale jak ja tego bym nie czul....kiedys wydawalo mi sie ze odemnie smierdzi ale przeszlo nie wiem moze ja juz sie przyzwyczailem moj nos i tego nie wyczuwam...

ja nie dam rady tak zyc ciagle o tym mysle i sie na pracy skupic nei moge przez to tez pije....
ci ludzie sa zdolni do takich rzeczy :(

#alkoholizm #depresja #schizofrenia #paranoja #niewiemjaktootagowac
  • 27
moga to byc objawy #schizofrenia ogolnie mam problemy z psychika, ale pewni ludzie mnie przesladuja tego jestem pewien mozliwe zeby pryskali mi czyms ubrania wiemze maja dostep do mojego pokoju (tzn domyslam sie przez to wyladowalem w psychiatryku)?


@ojednopiwozadaleko: tak ziomeczku. To schizofrenia. Ale nie świruj ( ͡° ͜ʖ ͡°) to się leczy i na lekach będziesz dobrze funkcjonować. Idź do lekarza.
ale to znaczy ze oni albo mi czyms psikaja ubrania albo cos dodali do wody....zawsze sie myje jak wychodze...co ja mam zrobic, nie mam sily do tego wszystkiego jak oni to robia


@ojednopiwozadaleko: @sberatel mogl dac Ci trop.

ludzkie zmysły tak są skonstruowane, że nie czujesz smrodu własnego ciała. Oczywiście w ekstremalnych stanach owszem poczujesz ale będzie ci się wydawało, że to tylko trochę i inni nie poczują. Po za tym
ludzkie zmysły tak są skonstruowane, że nie czujesz smrodu własnego ciała. Oczywiście w ekstremalnych stanach owszem poczujesz ale będzie ci się wydawało, że to tylko trochę i inni nie poczują. Po za tym może to twoje ubrania są delikatnie mówiąc nie świeże.


@sberatel: ale ja sie myje zawsze przed praca....zawsze zakladam swieza koszule i spodnie do pracy wyprane, pracuje na kuchni wiec to tym gorsza sytuacja bo jednak to oblesne ze
@ojednopiwozadaleko: jak pracowałem w banku to miałem klientkę, która też cały czas opowiadała mi o tym, że ją śledzą nawet, że jak ogląda telewizję to jej się wydawało, że tam o niej mówią. Babka miała chorobę psychiczną (chyba schizofrenię) i jak zaniedbywała leczenie (przestawała brać leki) to takie miała objawy, że ją śledzą i tak dalej. Mam znajomą, która też leczy się na schizofrenie i zawsze jak odstawiała leki (potajemnie, bez
@Thorus88: ale to nie mozliwe zebym mial schizofrenie....ja naprawde zrobilem zle rzeczy...wiem ze mam wszystkie symptomy kiedys myslalem ze to schizorfenia ale no z byt wiele sie rzeczy wydarzylo.... od tego czasu tak czy siak to juz chyba koniec czy to prawda czy nie to juz jest po mnie
@Thorus88: bylem przeciez 2 miesiace siedzialem w psychiatryku... swierdzili ze mam, ale ja serio #!$%@? takie rzeczy i mam tyle doswiadczen ze nikt mi nie chcial dac wiary, plus uzywalem narkotykow wiec odrazu skreslonu zostalem i to co mowie, nikt mi nie wierzy bo to naprawde #!$%@? historia, a ci ludzie mnie przesladuja od 5 lat ponad, ale robia to w taki sposob ze zrobili ze mnie wariata, jestem pewien ze
@ojednopiwozadaleko: ale jakby było tak jak mówisz to by Cię #!$%@? już dawno, poza tym nie jesteś jakiś orginal gangsta, żeby mieli takie rzeczy wyczyniać i tracić czas na Ciebie, po prostu ćpanie i alko #!$%@?ło Ci psychikę i stąd masz te schizy, ogarnij się, odstaw alko i ćpanie, zacznij się leczyć, ogarnij sobie jakiegoś papugę, który Ci doradzi co z tym wyrokiem możesz zrobić i tyle. Wiem, że łatwo się