Wpis z mikrobloga

  • 1
@erixon: a czy ja szczekam? Jestem szarym obywatelem. Ani za pisu mi się nie żyło dobrze, ani teraz nie będzie.
A wręcz uważam że gorzej, bo te partie nawet nie mają programu.
  • Odpowiedz
@Matpiotr no kiepsko się zestarzały te słowa. Natomiast rozumiem desperację opozycji - PiS tak niszczył Polskę, że jedyną drogą było iść w koalicję mimo, że są w niej pojedyncze osoby, których się politycznie nie cierpi. Jeżeli wybór był między daniem PiSowi kolejnej kadencji a zaprzeczeniem swoim słowom odnośnie Giertycha czy Kolodziejczaka, to myślę że wybrali słusznie. Jednocześnie pewnie będą próbować ograniczać przyszłą rolę tych panów do minimum.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: a PiS obiecał, że koniec z nepotyzmem, a mamy największa skale w historii tego kraju, a konfederacja obiecała, że wywrócą stolik, a wywalili wolnościowców z partii. W dupie mam kto się z kim lubi, co naobiecywał, nie chce żyć w kraju zamkniętym jak Białoruś.
  • Odpowiedz
@Matpiotr brzmisz jak symetrysta :)
Jeżeli będą "niszczyć" tak jak wtedy, to i tak będzie to 10x mniej szkodliwe dla Polski niż to co robił PiS. A jak jeszcze uda im się naprawić cześć szkód po Pisie to juz w ogóle byłby duży krok naprzód.
  • Odpowiedz
Udowodnij że te chorągiewki tego nie powiedziały


@Matpiotr: Nie można udowadnic że coś nie miało miejsca. Nawet w sądzie w przypadku alibi udowadnia się że w określonym czasie było się gdzieś indziej a nie że gdzieś się nie było. Ale Ziobro zaskoczenia że PiSowskie trolle w ogóle nie rozumieją jak działa logika
  • Odpowiedz