Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy (zwłaszcza te starsze) też tak macie że nie potraficie sie ubierać xD? Jak mam zrobic looksmaxxing? Ja chyba zatrzymałem się na etapie technikum i dalej noszę bluzy z kapturem i jakieś młodzieżowe ubrania albo na sportowo. O tyle dobrze, że zrezygnowałem z ubrań z wszelkimi napisami i ciuchy są bardziej jednokolorowe (ale też nudne). Czasami na ulicy widzę gości na prawdę fajnie ubranych ale też często bojówki Armaniego i modę na pseudo luksusowe ciuchy. Chodzę po sieciówkach ale nigdy nic nie widzę fajnego. Nie chce też ubrań typu mężczyzna w średnim wieku.

#przegryw #modameska #streetwear #ubrania #moda #ubierajsiezwykopem #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy (zwłaszcza te starsze) też ...

źródło: comment_7giwnKJ7J7BLYfnKRXqTsLFK5Jy7Oc0y

Pobierz
  • 11
@mirko_anonim: W sieciówkach stacjonarnie to trzeba mieć farta, żeby coś fajnego kupić. Ja praktykuję kupno ciuchów przez internet od dobrych lat, większy wybór, często taniej i przeważnie zawsze są podane wymiary, więc nawet nie trzeba nic odsyłać.
W sieciówkach stacjonarnie to trzeba mieć farta, żeby coś fajnego kupić. Ja praktykuję kupno ciuchów przez internet od dobrych lat, większy wybór, często taniej i przeważnie zawsze są podane wymiary, więc nawet nie trzeba nic odsyłać.


@jarokoxu: Nie wiem czy ktoś zauważył ogólnie, ale moja obserwacja jest taka, że od jakiegoś czasu w sklepach stacjonarnych jest znacznie mniej ubrań jak miało to miejsce jeszcze te kilka lat temu. Mam podobnie sam
Panowie przegrywy (zwłaszcza te starsze) też tak macie że nie potraficie sie ubierać xD? Jak mam zrobic looksmaxxing? Ja chyba zatrzymałem się na etapie technikum i dalej noszę bluzy z kapturem i jakieś młodzieżowe ubrania albo na sportowo. O tyle dobrze, że zrezygnowałem z ubrań z wszelkimi napisami i ciuchy są bardziej jednokolorowe (ale też nudne). Czasami na ulicy widzę gości na prawdę fajnie ubranych ale też często bojówki Armaniego i modę
@mirko_anonim: prawda jest taka, że o ile nie ubierzesz się skrajnie źle (niegustownie, nie na wymiar, źle dobrane kolory, nie wspominając o brudzie lub uszkodzeniach xD) albo skrajnie dobrze (garniak czy jakieś "smart casual") to i tak nie "zrobisz wrażenia" ubiorem, bo liczy się sylwetka i twarz. Dlatego albo stawiasz na pomoc płatnego profesjonalisty (stylistka), albo ubierasz się "normalnie", stawiając na uniwersalność i trwałość, ale też wspomnianą nudę (którą zawsze można
@Cztero0404: No nie.
Są tacy co widzą jak ciuch na wieszaku będzie wyglądał na człowieku, moja teściowa ma takie oko, dostałem ja i synowie już po kilka koszul czy swetrów i za każdym razem efekt jest bardzo dobry, a ja jakbym przeglądał w sklepie pewnie bym danej sztuki nawet nie zauważył. Druga taka to pani w sklepie z koszulami w centrum Land w Wawie.
Ja to muszą przymierzyć i dopiero przed
A co jest złego w bluzie z kapturem czy ubieraniu się na sportowo? Ubieraj się jak chcesz i tyle.


@Nemesiss: Chodzi oto, że tu jest polska. Tutaj musisz się dorośle ubierać (cokolwiek to znaczy) bo przecież wiadomo te, te bluzy z kapturem i sportowy ubiór to tylko i wyłącznie dzieciaki noszą. Ogólnie ludzie w Polsce bardzo często zwłaszcza tacy 20+ mają bardzo dziwne mniemanie o modzie i ubieraniu się, męskim ubiorze.
@mirko_anonim: Na sportowo jest przecież spoko. Jeszcze jak sam jesteś wysportowany i dobrze wyglądasz, to wgl.
Wgl sieciówki bywają spoko, bo masz tam rzeczy często na czasie. I można się trochę inspirować ale jakość zazwyczaj słaba, więc lepiej ogarnąć coś z innych firm.
Jak się nie umiesz ubrać, to byłbyś w typie niektórych kobiet, co z chęcią w zamian wygodne życie ogarną Cię wizualnie. Wiesz taki stereotypowy facet, co nie odróżnia