Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #blackpill

Dzielne kobiety w armii. Są żołnierzami pełną gębą i narażają swoje życie w celu ochrony kraju. A przegrywy się boją służby wojskowej :))) Chyba nie trzeba więcej udowadniać która płeć ma większe jaja :)))

https://www.jpost.com/israel-news/defense-news/article-769134?fbclid=IwAR3uTDUZ8K--KFQky4sbdA4NGRZht6KUiJDnQ1dbaungdpTaNlDeOb36yLQ
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill

Dzielne kobiety w armii. ...

źródło: armia

Pobierz
  • 26
@WyzwolonaPodrozniczka: Zakładając,że to nie propaganda,gdyż to w czasach konfliktu jest powszechne jak Wyspa Wężowa w przypadku konfliktu Ukraina-Rosja to weź pod uwagę,że Izrael ma lepszy sprzęt,wyszkolenie oraz to iż tam obywatele obu płci przechodzą szkolenie a nie tylko jedna no i jeszcze walki odbywają się na broń palną a nie białą.W naszym wypadku nie dostrzegasz,aby nierówności??
@KajakDrewniany: Mogłabym iść ale obrałam inną drogę :))) Natomiast wiele moich koleżanek poszło do wojska i sobie świetnie radzą :))) Taki przegryw w wojsku to by był jak dziecko we mgle xD

@NiebieskiMiszmasz Nie widzę powodu dla którego kobiety w Polsce nie mogłyby przechodzić takiego szkolenia. Ale u nas z góry się zakłada, że kobieta to gorsza płeć i sobie nie poradzi więc po co? :)))

@TakiSobieLoginWykopowy Myślę, że niejedna by
@WyzwolonaPodrozniczka:

Nie widzę powodu dla którego kobiety w Polsce nie mogłyby przechodzić takiego szkolenia. Ale u nas z góry się zakłada, że kobieta to gorsza płeć i sobie nie poradzi więc po co? :)))

Oczywiście płcie się różnią,ale dzisiejsze wojny prowadzi się za pomocą nowoczesnego sprzętu,a typowy wojak nie nosi już miecza i tarczy a karabin i do korzystania z niego nie trzeba jakieś dużej siły.
@NiebieskiMiszmasz: W końcu jakiś normalny i merytoryczny komentarz wśród tego wykopowego ścieku xD śmieszy mnie to wywyższanie się samców siłą fizyczną, która tak naprawdę w obecnych czasach ma niewielkie znaczenie.
Myślę, że niejedna by to lepiej udźwignęła niż facet-niemota, który jest szanowany tylko za to, że ma pena w majtach a nie za umiejętności, których (nie)posiada :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: też tak myślę o naprawdę się dziwię, że kobiety nie walczą w tym całym feminizmie o obowiązkową służbę wojskową jeśli taka nastąpi.

Dla mnie kobiety mentalnie i systemowo są obywatelami drugiej kategorii bo są stawiane w pozycji niedojd które trzeba prowadzić za rączkę.