Wpis z mikrobloga

  • 147
@Chicoxxx66: dziwne że jeszcze nie przyleciał żaden fan fify tłumaczący że nie znasz się i co roku wiele rzeczy zmieniają i nie płacisz 300 zł za reset ultimate team i aktualizacje składów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 31
@Chicoxxx66:też mi się kiedyś wydawało, że niczego nie dodają, ale zagraj sobie w Fifę sprzed 3 lat i gra się inaczej. Może tylko zmieniają tryb gry na inny a nie go ulepszają, ale jednak zmiana jest
  • Odpowiedz
też mi się kiedyś wydawało, że niczego nie dodają


@pwone: ja tam np gram w grę, która się nazywa "Hunt Showdown" od Crytek (ci od chociażby gry "Crysis"). Jest ona rozwijana od wielu lat - dodają nowe mapy, bossów, bronie, ammo, rzeczy kosmetyczne. Dlaczego nie wypuszczają nowej gry co roku i nie kasują 300zł dodając kilka zmian? Bo mają rozum i godność człowieka, czego nie można powiedzieć o firmie EA
  • Odpowiedz
@pwone: Jak się gra z 2-3 razy w roku z kumplami przy piwku - dużej różnicy nie ma, ale jak zacząłem grać w UT to z roku na rok jest widoczna spora różnica.
  • Odpowiedz
@panKrzysztofKrawczyk: @josedra52
Tak się przyjęło, ludzie i tak kupią, więc tylko debil by tu coś zmienił xD
Ja lubię tryhardować w różne gry i zawsze mnie korciło zostać prosem w fifę, bo nigdy za dużo nie grałem, ale właśnie mam ten problem z grą. Nie jestem debilem, by tyle za to dawać na premierę, a gdy w końcu promki wchodzą na poziom, że można kupić to stwierdzam, że po
  • Odpowiedz
  • 8
@booolooo różnica jest taka, że trochę zmieniają parametry fizyki i tyle. Moderzy w PES potrafią zrobić to samo. Do jednej edycji jest kilka modów i na każdym jest inny gameplay.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Jako fan i stały kupujący Fifę, który gra tylko w tryb menadżera, mogę potwierdzić, że generalnie tak jest. Natomiast swoje powody mam, kupuję i raczej nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: albo mi już lata mijają albo jeszcze kiedyś w granicach fifa 11-15 były widoczne przeskoki, ale teraz mam wrażenie że chłopaki produkują tak te gry że #!$%@?ą balans i na szybko go łatają w drugą stronę, żeby była inna charakterystyka rozgrywki, a jeśli chodzi o grafikę to weźcie, cyberpunk dodając technologię robi podobne postępy XD
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 kupuje fife od 5 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że te nowe wersje gry to by można było zamienić na patche, bo jeszcze żadna FIFA nie przyniosła żadnej rewolucji.

Co roku 3 nowe ficzery w trybie menadżera, wywracamy meta game do góry nogami, gra na początku życia jest spowolniona przez nową fizykę, ale mocarne karty za dwa miesiące to wyrównają. Bugi w silniku, które się powtarzają od kilku
  • Odpowiedz