Wpis z mikrobloga

@Szymif: że u różowych nie pojawia się jakaś refleksja, serio im nawet nie przychodzi do głowy żeby spróbować? Meble Ikei są projektowane tak że nawet debil je złoży a żaden element nie waży więcej niż 5kg. #!$%@? mnie że one twierdzą że są równe a nie potrafią najprostszych rzeczy robic. Wychodzi na to że różowe faktycznie nadaja się tylko do jednego bo mężczyźni dogonili już kobiety w 'kobiecych' sprawach jak obowiązki
@Protectorx: hohoho makijaż przeszkadza, no to reka musi boleć, bo znaczna większość kobiet się maluje. A reszty wypowiedzi nie zrozumiałem taki bełkot. A co do rycerza, to niezależnie co tam sobie myślisz to lotto mi to.
@stempien666: ręce to opadają jak sie czyta takie komentarze jak twój, chlop z mozgiem zalanym spermą broni dumnie jakieś toksycznej julki ktora otwarcie pluje mu w ryj xD
jakim desperatem ty musisz byc to tylko spekulowac mozna
@Szymif: Ona może przebierać w facetach i nawet znaleźć sobie simpów co jej meble złożą, obiad postawią.
A jej męski odpowiednik z wyglądu właśnie by wisiał w stodole lub siedział na forach redpillowych/incelskich.