Wpis z mikrobloga

Brzmi, jak cała scena muzyczna w Polsce


@fexxer: jakby to bylo jak cala scena muzyczna w Polsce, to by dziewczyny nie nagrywaly piosenek z wyznaniami milosci tylko o tym jak odchodza od chlopcow i beda szczesliwe i wolne
@Rodriquez: To prawda. Jak studiowałem jakieś kilkanaście lat temu, powszechne było przekonanie że internet się poszerza i jest hipermedium, pozwalającym każdemu skontaktować się z każdym.

Obecnie internet wyewoluował w stronę cenzurowanej telewizji, jednak cenzura obejmuje inne kwestie, całkowicie pozwalając na te, które w telewizji by nie przeszły.

Niedawno odnalazłem stare zakładki sprzed 10 lat i niestety ponad połowa stron, które kiedyś odwiedzałem, już nie działa. ( ͡° ʖ̯ ͡
@wfyokyga: ech do dziś pamiętam jak w wieku 13 lat pierwszy raz tam zobaczyłem cycki w internecie (wiem, wiem, pewnie powiecie, że późno xD), to był filmik jakiejś blondynki w leginsach w zebrę co sobie tańczyła, odkąd wrzuta upadła już tego filmu nie widziałem ech
pamiętam jak patus z gimnazjum nagrał rapy i wrzucił na wrzute xD #!$%@? xd gorszy kawałek słyszałem tylko jeden - jak kolejny patus z mojego miasta nagrał diss na byłą dziewczynę xD


@Gupiutki: U mnie w liceum kiedyś jedna koleżanka typu ładna interesowała się bardzo fotografią, miało swoją stronę etc. Kiedyś brała udział w jakimś renomowanym konkursie fotografcznym. Bardzo się starało wygrac i nawet angażowała ludzi z klasy do jakichśtam zdjęć.