Wpis z mikrobloga

najgorsze że tam było powrzucane sporo ciekawych filmików z polskiego internetu i wszystko to przepadło ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@drim: wszyscy mówią "radio złote przeboje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Pamiętam jak wyszła pierwsza płyta Rojka, nie było jej nigdzie to piraciłem na wrzucie. Sam tam wrzucałem parę kompromitujących wykonów, szkoda że to przepadło.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: To było zbawienie dla ludzi którzy mieli słaby internet i małe pamięci w telefonach. Gotowe, przekonwertowane piosenki i albumy w formacie ogg, schodzące często pod 1mb.
  • Odpowiedz