Wpis z mikrobloga

@opewnieJerzy obstawiam ze koniec roku może być gorączka^2 względem tego co się działo jak wchodziła nowa rekomendacja od KNF. Ludzie jak #!$%@? będą próbowali chwytać co jest, pocieszając się przy tym perspektywa noworocznych podwyżek xD
@perfumowyswir: W kraju bida, ludzie się rzucili na bk2% jak szczerbaty na suchary a jak spojrzałem w KW swojego dewelopera to połowa wpisów to 2 albo 3 mieszkania jednego właściciela. Znalazły się też 2 przypadki co sobie 5 mieszkań kupili. Nie wydaje mi sie żeby to było na kreche a już na pewno nie na bk2% :)
@GOHAN: No bo tak jest, z kim bym nie gadał, to zawsze nadwyżki z takich małych rodzinnych biznesów idą w nieruchy. Mieszkania, działki itp. Oni nawet tego nie wynajmują tylko trzymają w tym kase. Wiem że dowód anegdotyczny bo być może wśród takich osób się obracam, ale jak widać coś dużo tych dowodów anegdotycznych
@Kutafonix215: nie wydaje mi sie, wg mnie taki zryw byl w wakacje - ludzie sie rzucili, bo spodziewali sie ze program szybko zniknie i jest tylko na wybory. Poza tym skierowany jest on do golodupcow, a niekazdy z nich ma 100-200k w gotowce na wklad. Raczej zdecydowana wiekszosc juz sie wypompowala.