Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: Biorąc pod uwagę, że Duda będzie opóźniał powołanie rządu Tuska, to wypadnie gdzieś na święta. Idealny prezent pod choinkę dla takiego patusa wypromowanego ponad stan i udającego sędziego.

A od przyszłego roku, świąt też już nie będzie.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231 #!$%@? ja rozumiem być średnio rozgarniętą pisowską szmatą bez kompetencji i dostać turbo ważne stanowisko ale ta pipa nie umie pisać xD
Jakies randomowe przerwy przed i po znakach interpunkcyjnych albo ich brak. To jest #!$%@? dramat ( _)
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: sędzina sie sra o niemieckie wpływy, a sama po polsku wpisu na twitterze nie potrafi napisać. To są jaja. Myślałem, że przy takim zawodzie znajomość ojczystego języka to podstawa. Już nawet nie będę komentował tych schizofrenicznych wysrywow.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: największy paradoks jest taki że sędzia Trybunału jest w oczywisty sposób #!$%@?ęta, ale jeśli wierzyć Liroyowi to ona w decydującym momencie przepchnęła medyczną marihunaen. Kraj kontrastów, to i ludzie tacy.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: marzy mi się żeby krycha (specjalnie z małej) odwaliła coś na tyle epickiego (poza morderstwem, of course), że zamkną ją w psychiatryku. Wtedy wywiady z nią przeprowadzane czytałbym z nieskrępowanym, szczerym uśmiechem.
  • Odpowiedz
Pisowska patriotkę mieszkająca w Niemczech.


@pozdroxxx666: Ciekawe dlaczego kilka milionów Polaków plujących na Polskę a zachwyconych Niemcami nie mieszka w Niemczech? A no tak, po prostu Niemcy mają tych pożytecznych idiotów za leżących na niższym szczeblu ewolucyjnym xD
  • Odpowiedz