Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za internetem bezprzewodowym do domu. W T-Mobile w prawie najdroższej ofercie mamy 90Mb/s. "Trochę" się to różni od prędkości które można osiągać po kablu. Jak to się przekłada na komfort korzystania? Idzie odpalić np 3 filmy na raz na netflixie w rozdzielczości HD?
Polecacie jakieś oferty? Interesuje mnie internet bez limitu albo z limitem ale tak od 500gb w górę.

#tmobile #orange #play #internet
  • 8
  • Odpowiedz
@h3lloya: Obczaj co ma najlepszy zasięg u Cb w domu i wybierz tą ofertę. Odległość od masztu powinna być dla Cb najważniejsza przy wyborze operatora do domu :)
  • Odpowiedz
@h3lloya: to co w materiałach reklamowych włóż miedzy bajki
1. to jest zazwyczaj DO ..czyli DO 90...
2. sprawdź swój dom, zobacz jak daleko masz nadajniki ( http://beta.btsearch.pl )
3. wtedy kup jakieś karty za 5zl i sprawdz ile "wyciągniesz" bo możesz się zdziwic
  • Odpowiedz
@ziomus13 autor może ogarnąć sobie mapę z bts'ami i bedzie widział jaki operator ma jakie antenki, a internet chyba można na próbę wziąć też nie? Myślę że to też jest warte rozważenia.
  • Odpowiedz
@h3lloya: długo korzystałem z internetu z Playa, wtedy nielimitowany (w praktyce chyba 200GB LTE, potem lekko zwalniał) kosztował 49 złociszy. Obrzeża małego miasteczka a śmigał przyzwoicie. Często ściągałem jednocześnie coś na steamie, słuchałem muzyki na YT i grałem w jakąś gierkę online a pingi i tak były max 30 więc spoczko
  • Odpowiedz