Wpis z mikrobloga

Jest coś takiego w sposobie mówienia rzęsiary, że nie jestem w stanie jej słuchać. Nie potrafię sprecyzować z czego to wynika. Mam kilka teorii:
- brak zmiany tonów podczas monologów - takie przechodzenie z jednego zdania w drugie na jednym tonie dosłownie
- wypowiadanie długich monologów na jednym wdechu
- mówi tak jakby bez przerwy lekko krzyczała, ton lekko podniesiony, pretensjonalny
- umęczony głos. Sprawia wrażenie jakby wypowiadanie słów bardzo ją meczyło, jakby była umęczona mówieniem.

Macie podobnie? Skręca mnie po prostu jak ona gada.

#slubodpierwszegowejrzenia
Pobierz bojackHorsemanPatataj - Jest coś takiego w sposobie mówienia rzęsiary, że nie jestem ...
źródło: sopw
  • 13
Do bycia psychoterapeutą w PL nie trzeba żadnych uprawnień, więc to o czym piszesz nie jest wymagane :P


@szermierczyk:

Jakie kwalifikacje musi mieć psychoterapeutą?

Osoba wykonująca zawód psychoterapeuty powinna przede wszystkim posiadać odpowiednie wykształcenie:

ukończone studia medyczne lub magisterskie humanistyczne.

ukończone 4-letnie szkolenie z psychoterapii, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne lub Polskie Towarzystwo Psychologiczne.


widzisz jaki głupi jesteś, a zabierasz głos?
ok, dzięki za info. Jednakowoż chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby iść do psychoterapeuty, który nie ukończył tego studium.


@bojackHorsemanPatataj: Chyba że ktoś myśli, że każdy psychoterapeuta musi być certyfikowany - to wtedy po co to ma sprawdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)