Wpis z mikrobloga

to połowa ma problem żeby złożyć zdanie.


@tomo1111: co najśmieszniejsze, jak juz dostanie sie do roboty to po roku/dwoch w życiu byś nie powiedział, że miał problem z angielskim jak dołączał. Praca w środowisku angielskim i częste rozmowy robią swoje, duzo więcej niż kursy i szkolenia.

Dlatego Cięsze sie ze w dziecinstwie zagrywalem sie w WOWa, tibijke i inne MMO XD
No i w sumie szanuję, rzuca swoje warunki a to czy mu się uda czy nie uda to inna kwestia.


@Krs90: uda sie chyba tylko wtedy jesli w branzy w ktorej pracuje nie jest łatwo znalezc pracownika, bo w innym wypadku niby dlaczego rpacodawca miałby dac sie szantazowac
Będzie śmiesznie jak dostanie to co chciał a tobie zrzednie mina ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DeoLawson: mogłeś poczekać z urodzeniem się parę lat to też byś warunki stawiał, niektóre nawet by ci wskoczyły. Jak jesteś rocznikiem z wyżu to masz za swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vanderwill: @drobazdy Nie wiem, może z pracą na taśmie w pcimiu dolnym jest #!$%@?. Ale kolega otagował big4 więc mówi o pracy w finansach a w tej w wawie jest srogi rynek pracownika. Zresztą moja różowa jest inżynierem i też mają duże problemy w rekrutacjach
@1001001: Niedobór. Firma 50km od Wawy, nie chcę zdradzać dziedziny bo robi się już zbyt specjalistycznie, ale dodam że mają problem zarówno jeśli chodzi o inżynierów do rozwoju produktu, jak i stricte od procesu produkcyjnego. Cenię sobię prywatność.