Wpis z mikrobloga

@30062018 mieszkam niedaleko a rodzice kilkaset metrów dalej. To jest kompromitacja że otoczyli kawałek lasu a reszta pusta i nikogo nie ma. Osowa, Chwaszczyno, Kacze Buki, Witomino nikogo.
Nie wiem na co liczyli. W piątek mieli go szukać a nie w poniedziałek blokować obwodnicę na dwa dni.
@Aeciatko Polska policja 100% profesjonalizm! Przepraszam.

Szkoda tylko że od piątku widzę to wszystko przez swoje okno. Mój dom jest pierwszy od lasu. Oni tylko stoją i się patrzą, Liczą chyba, że sam do nich wyjdzie.

Super stratedzy w tej policji! W piątek otoczyli samochodami w okolicach Źródła Mari 1/50 powierzchni parku. Zamiast szukać to siedzieli w radiowozach. Oczywiście całą noc na kogutach aby czasem nie poszedł bliżej niż kilometr. Taki sygnał
Pobierz ErroL - @Aeciatko Polska policja 100% profesjonalizm! Przepraszam.

Szkoda tylko że o...
źródło: temp_file545380150107843270
@ErroL dobrze ze przez okno widzisz czy glebiej w lesie tez chodzą. Ja z kolei Wczoraj widziałem żw jak zasuwali po lesie. Nie wiem jakie zadanie w tej sytuacji ma policja. Skoro stoją tzn ze ma to jakiś cel.
Na dodatek helikopter zakładam ze może miec na pokładzie coś więcej niż lornetkę i w tym wypadku zauważy więcej niż policjant przechodzące pomiędzy drzewami.
Może czekają na info z helikoptera ze znaleźli typa