Wpis z mikrobloga

  • 3
@zimowyporanek zawsze można się trochę pośmiać i humor się polepszy. Oglądałem przemówienie i z ciekawości porównałem TVN i TVPiS. Na TVPiS jakość dźwięku przemawiających była znacząco slabsza, chociaż mówili do tych samych mikrofonów przecież. Ot, ciekawostka.
  • Odpowiedz
  • 5
@Czloneknarodu ziomuś powtarzasz się. Użyłeś tego samego tekstu w paru innych komentarzach, odpal jakąś kreatywność w koncu. Ale w sumie czego ja oczekuje od 4 miesięcznego konta, które tylko najeżdża na ryżego i straszy nas jak to będzie źle kiedy dojdzie do władzy. Gdybyś chciał podyskutować z sensem serdecznie zapraszam. Ale zaczepki pseudokont pislovcow mnie na serio mało przejmują.

PS. A Tobie ile płacą za posty ośmieszające ryżego? :))
  • Odpowiedz
@Jabby: Ty, wygląda tak samo jak ryży w tvp. Nawet różki ma takie same i kolor skóry.

@majkkali niestety, to nie fejk. I serio, jakość dźwięku (te same mikrofony!) była znacząco gorsza w TVP Info niż na innych kanałach. Radzę przy następnej okazji wystąpień polityków opozycji porównać jak prezentuje je TVP Info, a jak inne media.
A paskowy... czego inne się spodziewać po tej hałastrze byłych rzeczników PiS, którzy z dziennikarstwem
wesolakielbasa - @Jabby: Ty, wygląda tak samo jak ryży w tvp. Nawet różki ma takie sa...

źródło: Zrzut-ekranu-679

Pobierz
  • Odpowiedz
@czechu: kurde, ostatnio nawet się chciałem zabrać za Kapitana Bombę (nie widziałem jeszcze żadnego odcinka, jedynie jakieś wycinki czy memy). Chociaż najpierw muszę skończyć One Piece, a zostało mi "tylko" jakieś 980 odcinków :D
  • Odpowiedz