Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeśli rozglądam się za kredytem 2 procent i chciałbym skorzystać z usług doradcy, to czy z jego pomocą da się wziąć kredyt w velobanku? Trochę słabo zawracać głowę doradcy i składać z jego pomocą wnioski do innych banków , a później jednak wziąć kredyt samemu w velo. Jak to dobrze rozegrać?
#nieruchomosci #kredyt2procent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: doradca ma Ci przedstawić najkorzystniejszą ofertę. Nikt nie broni Ci skorzystać z kilku doradców aby wybrać najlepiej dla siebie. To jest ich robota i mają od tego prowizję więc nie miej żadnych skrupułów żeby im truć dupę ile wlezie
Ja właśnie tak zrobiłem.
Doradca złożył tylko do pekao sa (prawdopodobnie ze względu na prowizję). Mimo moich wielokrotnych próśb o składanie gdzie się da, bo termin umowy przedwstępnej sie kończy. Na 2 tygodnie przed końcem umowy załatwiłem Velo na własną rękę, rownoczesnie zapadła decyzja w pekao. Ma pretensje do mnie wielkie że się na własną rękę zabezpieczyłem, i podpisałem w Velo ;)
@mirko_anonim myśl o sobie i weź pod uwagę samodzielne złożenie do Velo.
Mi doradca złożył w Pekao, po oczekiwaniu miałem składać też do Velo, ale akurat przyszła mi decyzja więc wziąłem w Pekao. Velo miał być opcja zapasowa
Jeśli rozglądam się za kredytem 2 procent i chciałbym skorzystać z usług doradcy, to czy z jego pomocą da się wziąć kredyt w velobanku? Trochę słabo zawracać głowę doradcy i składać z jego pomocą wnioski do innych banków , a później jednak wziąć kredyt samemu w velo. Jak to dobrze rozegrać?


@mirko_anonim:
Szczerze olej to. Złóż wniosek do velo jak tak czujesz i tyle. Zachowanie może nie idealne ale to twoja
doradca ma Ci przedstawić najkorzystniejszą ofertę.


@leanback: dla kogo? te pasożyty wciskają co jest najbardziej korzystne dla nich xD
@mirko_anonim składaj samodzielnie, poprowadzą cię za rekę przez cały proces. u mnie od kontaktu z infolinią do dycyzji pozytywnej niecałe 2 tyg.
Doradca złożył tylko do pekao sa (prawdopodobnie ze względu na prowizję). Mimo moich wielokrotnych próśb o składanie gdzie się da, bo termin umowy przedwstępnej sie kończy.


@Wyscigowaswinia: identyko xD
ten ludzki śmieć zrobił tak samo, wypełniłem z nim 3 wnioski (alior, pkobp, pkosa) a złożył tylko do 1 i jeszcze mnie oszukiwał xD 0 litości dla tych pasożytów
ostatecznie warunki z velo są lepsze nawet od pekao