Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeśli rozglądam się za kredytem 2 procent i chciałbym skorzystać z usług doradcy, to czy z jego pomocą da się wziąć kredyt w velobanku? Trochę słabo zawracać głowę doradcy i składać z jego pomocą wnioski do innych banków , a później jednak wziąć kredyt samemu w velo. Jak to dobrze rozegrać?
#nieruchomosci #kredyt2procent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: doradca ma Ci przedstawić najkorzystniejszą ofertę. Nikt nie broni Ci skorzystać z kilku doradców aby wybrać najlepiej dla siebie. To jest ich robota i mają od tego prowizję więc nie miej żadnych skrupułów żeby im truć dupę ile wlezie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nawet jak współpracuje z velo to dostaje za niego mniej prowizji, więc będzie odradzał. Dodatkowo doradcy nie mają systemu do składania wniosku jak w innych bankach i w velo proces w zasadzie nie różni się od tego jakbyś składał sam.
  • Odpowiedz
Ja właśnie tak zrobiłem.
Doradca złożył tylko do pekao sa (prawdopodobnie ze względu na prowizję). Mimo moich wielokrotnych próśb o składanie gdzie się da, bo termin umowy przedwstępnej sie kończy. Na 2 tygodnie przed końcem umowy załatwiłem Velo na własną rękę, rownoczesnie zapadła decyzja w pekao. Ma pretensje do mnie wielkie że się na własną rękę zabezpieczyłem, i podpisałem w Velo ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim myśl o sobie i weź pod uwagę samodzielne złożenie do Velo.
Mi doradca złożył w Pekao, po oczekiwaniu miałem składać też do Velo, ale akurat przyszła mi decyzja więc wziąłem w Pekao. Velo miał być opcja zapasowa
  • Odpowiedz
Jeśli rozglądam się za kredytem 2 procent i chciałbym skorzystać z usług doradcy, to czy z jego pomocą da się wziąć kredyt w velobanku? Trochę słabo zawracać głowę doradcy i składać z jego pomocą wnioski do innych banków , a później jednak wziąć kredyt samemu w velo. Jak to dobrze rozegrać?


@mirko_anonim:
Szczerze olej to. Złóż wniosek do velo jak tak czujesz i tyle. Zachowanie może nie idealne ale to
  • Odpowiedz
doradca ma Ci przedstawić najkorzystniejszą ofertę.


@leanback: dla kogo? te pasożyty wciskają co jest najbardziej korzystne dla nich xD
@mirko_anonim składaj samodzielnie, poprowadzą cię za rekę przez cały proces. u mnie od kontaktu z infolinią do dycyzji pozytywnej niecałe 2 tyg.
  • Odpowiedz
Doradca złożył tylko do pekao sa (prawdopodobnie ze względu na prowizję). Mimo moich wielokrotnych próśb o składanie gdzie się da, bo termin umowy przedwstępnej sie kończy.


@Wyscigowaswinia: identyko xD
ten ludzki śmieć zrobił tak samo, wypełniłem z nim 3 wnioski (alior, pkobp, pkosa) a złożył tylko do 1 i jeszcze mnie oszukiwał xD 0 litości dla tych pasożytów
ostatecznie warunki z velo są lepsze nawet od pekao
  • Odpowiedz