Wpis z mikrobloga

DZIEŃ BEZKOŁCHOZOWY DLA JEGO
Dzisiaj dzień wolny i jutro też. Postanowiłem, że po wczorajszej biegunce przez cały dzień (leciała brązowa woda z odbytu
chłopskiego) czas na REGENERACJĘ OKURATNĄ. Po obfitym śniadaniu zmontowałem dzisiejszy filmik na kanał boży, który zobaczyć można tutej . Następnie przyszedł czas na obiadek, który był również okuratny no i spacerek boży do lasu. Spędziłem czas na robieniu kroków (6k zrobiłem marszem) no i powrót do domu.

WIECZÓR HUOPSKIEGO SPA
Nagrzałem wodę na kąpiel i ruszyłem do łazienki. Po marszu trzeba było zrobił STOLEC OKURATNY, który już nie był rzadki. Stolec wręcz rozrywał mi odbyt (chyba za dużo węgla wczoraj zjadłem). Umycie dupy pod zlewem pastą BHP i można się kąpać. Pierwsza misja to zgolenie okuratnej już brody. Maszynka w ruch i tak się rozpędziłem, że ogoliłem pachy i JAJCA NAPĘCZNIAŁE. Oczywiście 2 razy zaciąłem się na mosznie ale jest git. KĄPIEL WYCHŁODNICZA czyli pierw mycie w ciepłej a potem zanurzenie w chłodnej wodzie.

HUOPSKA KOLACJA
Kolacyjka zjedzona a w niej jajeczka 3 usmażone, do tego bakłażan usmażony, do tego kromka chleba z masłem i TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO. Chłop najedzon ogląda rzeczy na YouTubie i szuka inspiracji bo w planach filmy nie tylko w stylu przegryvloga na piechotę, ale i rowerowe dalsze wyprawy lub nocowanie w aucie / bushcraft (ale to raczej już na wiosnę).

#przegryw #gotowanie #jedzenie #gotujzwykopem #jedzzwykopem
Pobierz HuopWsiowy - DZIEŃ BEZKOŁCHOZOWY DLA JEGO
Dzisiaj dzień wolny i jutro też. Postanowił...
źródło: 380343293_1817665788692276_6017679706476688714_n
  • 4