Wpis z mikrobloga

O i co? Baxton powraca. Nitro niezcancelowany jednak. "Oskarżeni" w Pandora Gate też kontynuują kariery... Szmagata robi "viewsy" na insta. Patola jak był w necie, tak jest. Coś wam to wasze oczyszczanie internetu nie wychodzi... A czemu nie wychodzi?

Z prostej przyczyny. Bo są promowani. Przez FB, X oraz... Topkę Streamerów.

Tak. Waszym głównym "Nemezis" są wszyscy streamerzy robiący tzw "przegląd youtube-a".

Chcecie się pozbyć baxtonów, polaków czy tam innych waszym zdaniem "złych" ludzi? Dopóki nie weźmiecie się za ludzi, którzy ich promują podczas transmisji na żywo, dopóty będą mogli być dalej obecni. I robić to, za co ich tak naprawdę nienawidzicie i macie ból dupy. Czyli pieniądze.

A jeśli tego nie rozumiecie, to nie gratuluję wam inteligencji.

#famemma
  • 18
@mainstreet33: czemu nie wychodzi? To nie przez jakieś promocje, a po prostu ludzie to debile i zawsze taka fagata znajdzie debili, którzy będą ją śledzić. To jak z patostreamami, gdyby nie ludzie, którzy to sponsorują to by ich nie było, proste.
Szmagata robi "viewsy" na insta


@mainstreet33: jedyne miejsce gdzie widzę te zdjęcia Fagaty to wykop i narzekanie, że dalej ją ktoś ogląda. Ktokolwiek wrzuci film to w ciągu minuty jest tutaj wrzucony a potem kilka dni komentowany. Na cancel z internetu są dwa sposoby: 1. wyrok sądu, 2. influ sam musi postanowić odejść. Inaczej zawsze znajdzie się grono osób, które będzie śledziło poczynania jakiegoś pajaca
Ban YT/IG


@RafDan: ban na YT to ktoś pójdzie na Twitch, ban na Twitch to ktoś pójdzie na kick, ban na ig to ktoś pójdzie na tiktoka. Kwestia tego jak bardzo ktoś jest zdeterminowany, żeby kontynuować to co robił i jak mocną pozycję zbudował sobie wcześniej. Taki Japczan przepadł, Nitro trzyma się dalej, Magical kręcił też bardzo dobre liczby
@duzeelobenc: Idioci czy nie.. Na pewno nie wszyscy. I o ile co do "wolności" się zgadzam, bo każdy powinien móc wybierać, co ogląda, to nie doceniasz siły autorytetu, jaka niesie się dziś w streamingu. Mi to lotto czy na YT jest boxdel, nitro, natsu, gimper itd... Ale wam nie jest. Wy chcecie się bawić w zbawców internetu i obrońców moralności To po prostu jest "wskazówka", gdzie należałoby uderzyć.
@CeZ_: Nie zgodzę się. Ban na YouTube eliminuje Cię bardzo mocno. Walki nie dostaniesz, w projekcie żadnym nie wystąpisz, bo wszystko się kręci na YT. Co taka fagata mialaby robic na Twitchu lub Dubiel? Boxdel to jeszcze od biedy mógłby robić irl. I pamietaj ze jak Ci nie pyknie z Twitchem, to Cię nie ma, bo kasa jest duzo mniejsza.

Nitro mam wrażenie że odżył przy tej aferze, zobaczymy co będzie
@mainstreet33: ja nie bawię się w żadnego zbawcę, mam tak samo #!$%@? w to czy oni wrócą. Nie mam na to wpływu i nawet nie chce mieć. Po prostu, prawda jest taka, że nikt nie zniknie z internetu dopóki ma odbiorców i nie ważne ile ktoś go by promował.
Ban na YouTube eliminuje Cię bardzo mocno. Walki nie dostaniesz


@RafDan: Rafon walczy. Tak jak napisałem wyżej, wszystko zależy od tego jak mocną pozycję zbudowałeś przed banem i jak bardzo zależy ci na tym, żeby utrzymać się na tratwie, mimo, że statek odpłynął. Ban na głównej platformie ogranicza potężnie, ale nie skreśla cię z bycia "influ" więc o cancelowaniu (główny wątek) ciężko mówić
@CeZ_: No właśnie. Japczan dostał bana i ? Odsunięto od niego uwagę. Streamerzy przestali o nim gadać, oglądać jego filmy itd... Ma tam jakąś walkę niby, ale Japczan przestał istnieć w głównym nurcie.

W byciu sławnym jak widać ta zasada "nie ważne jak gadają, ważne, że gadają", zawsze się sprawdza.
Streamerzy przestali o nim gadać


@mainstreet33: skoro nic nie robi to ciężko, żeby ktokolwiek o nim gadał. Jak by zrobił duży projekt albo pobiegł nago przez centrum miasta i to nagrał to też by gadali. W necie codziennie coś się dzieje, więc takie bezbarwne osoby jak Japczan przepadają. Nie zbudował silnej pozycji, był na topie twitcha przez przynależność do mocnej grupy i tyle. Solowa "kariera" go zweryfikowała
@mainstreet33: no i oczywiście commentary milczą, ani gimper ani konop ani wardega ani revo nie skrytykują filmu i planu boxdela, nie wypomną gościowi z zarzadu fame że nie chce współpracować z boxdelem i ten sobie wróci do fame i bedzie #!$%@? a nie afera