Wpis z mikrobloga

W styczniu wybije mi ćwierćwiecze, jestem szczerze załamany. Jeszcze nic w swoim życiu nie przeżyłem, w szkole mnie prześladowano, popychano, wyzywano, robiono ze mną memy, ojciec alkoholik - zerwałem kontakt, studiów nie skończyłem, w związku nigdy nie byłem. Byłem za to beta bankomatem, który wysyłał dziewczynie kasę, bo myślał że wtedy się zakocha - #!$%@? mać. Żebym to ja przynajmniej na dyskotekę kiedyś poszedł. Całe swoje życie, wszystkie plany, marzenia, odkładam na następny rok. Wiem jak będą wyglądać moje urodziny(tak jak moje noce sylwestrowe), przez ostatnie dwa lata bez zmian; upije się sam w mieszkaniu, siedząc do rana na wykopie, albo discordzie. Życzę wam wiary w siebie i szczęścia, mam nadzieję, że sam wreszcie trochę go zaznam.
#urodziny #zwiazki #feels #zalesie
SaintWykopek - W styczniu wybije mi ćwierćwiecze, jestem szczerze załamany. Jeszcze n...

źródło: temp_file7599720313313641425

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: ja w swój pierwszy poważny związek wszedłem w wieku 25 lat, także luzuj rajtuzy Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogarnij jakiś kurs albo przyuczenie do zawodu. Na pracę z patusiarnią nie poleci żadna normalna dziewczyna. A i mniej wykopu, bo tutaj można jebla dostać od polityki i wysrywów kolorowych pigularzy
  • Odpowiedz
  • 0
@SaintWykopek: życzę Ci zeby do urodzin coś się zmieniło i żebyś nie spędzał ich samotnie.


@BozenaMal Oj, nie wydaje mi się, nie planuję wracać do polski... , przynajmniej dopóki nie odłożę na własny samochód. Mieszkam u dziadków , na podkarpackiej wsi. Podczas studiów w krakowie, miałem jak na mnie bardzo udane życie towarzyskie, spotykałem się z kolegami, których wcześniej znalazłem tylko z internetów. Także auto i przeprowadzka do miasta, do maja
SaintWykopek - >@SaintWykopek: życzę Ci zeby do urodzin coś się zmieniło i żebyś nie ...

źródło: temp_file8096633474187286039

Pobierz
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: widzialem kiedys fajny pomysl o miliarderach gdzie kazdy w innym wieku nim został i każdy tez w innym wieku umarł
pomyśl sobie ze bedziesz zyc jeszcze x +10lat , gdzie x lat to zywotnosc twoich ziomow
  • Odpowiedz