Wpis z mikrobloga

Jakie krzeslo do pracy?
Witam,

rozważam zakup nowego krzesła do pracy. Wzrost 185cm waga+-80kg.

Myślałem o słynnym markus, matchspel i ten jaerve coś tam.

Jeszcze ostatnio czytałem trochę recenzji corsair t3 rush i yumisu.

Poleci ktoś coś wygodnego dla kręgosłupa i tyłka.

Praca przed kompem minimum 8 godzin dziennie.

#markus #fotel #krzeslo #homeoffice #pracazdalna
  • 14
@Kondorro: Ja mam Markusa. Z minusów, to nie ma regulowanych podłokietników i wydaje ten swój niesławny "stuk" przy opieraniu się. Dla komfortu rzuciłam sobie na niego owczą skórę i jest supcio :3
@In_thrust_we_trust: Kilka lat, nie rozpada się ani trochę. Ale nie mam porównania do prawdziwych krzeseł ergonomicznych, przesiadłam się z takiego bez zagłówka nawet, więc mogę przeceniać :P Nie wiem też jak się siedzi na gołym, tą owczą skórę podpatrzyłam od pilotów samolotów i na pewno robi robotę.
  • 1
@In_thrust_we_trust: Kupilem w zeszlym tygodniu Markus. Dla mnie porazka. Twardy, krotkie siedzisko, brak regulacji podłokietników. Na dniach pojadę go zwrócić. Dalej szukam czegoś innego. A Ty cos wybrałeś? Chyba jednak kupie Corsair T3 Rush lub Yumiso.
@Kondorro @In_thrust_we_trust dajcie znać jak coś kupicie. Mam Markusa w pracy i nie przepadam za nim. Jestem większych gabarytów i z tego powodu zastanawiam się nad Yumisu 2052. Z niższego budżetu SENSE7 Spellcaster XL wydaje się być ciekawą opcją. Zależy mi żeby był materiałowy.
  • 0
SENSE7 Spellcaster XL


@Horvath: Ja tez wlansie rozwazam yumisu 2052 i nawet spomo wtglada ten ktorego podales:SENSE7 Spellcaster XL. Markusa nie polecam. Tak jak pisalem moim zdaniem przereklamowany szajs.