Wpis z mikrobloga

Wlasnie zakończyłem redukcje na 500 mg test. Planuje w tym okresie masowym na początku zejść do 350 mg testa, zacząć npp 250 mg, po miesiącu 300 mg i dorzucić metę po 6 tygodniach od rozpoczęcia brania npp. Metę planuje wrzucić na 6 tyg, w dawce 30 mg. Tylko zastanawiam się nad formą, co lepsze iniekcja czy oral? Z tego co wyczytałem strzały omijają tylko żołądek, reszta to samo. A więc co lepsze waszym zdaniem? Dawkowanie 30 mg będzie okej?

#doping #sterydy #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #testosteron
  • 12
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow: może być choć lepiej wyjdziesz wrzucając 15-20 mg przez x2 taki okres czasu tej mety. Naprawdę w większych dawkach jedzie po jelitach (na wątrobę wbrew pozorom nie jest tak szkodliwa). A za miast mety to w ogóle lepiej wiećej tego testa/deki/bolda/dhb czy co tam lubisz jakkolwiek anabolicznego
  • Odpowiedz
@Kasahara dzięki za pomoc, czyli 15 mg dziennie przez 12 tyg? Z tym się jeszcze nie spotkałem. No właśnie jedyne co brałem to test i npp więc nie mam rozeznania. Środków które konwertują do dht unikam bo mi włosy lecą, ale po mecie w 6 tyg polecą bardziej pewnie więc przemyśle czy zamiast mety dodać dhb na 10-12 tyg jeśli będzie to miało sens w ogóle. Słyszałem, że meta dobrze porobi
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow: lepszy jest microdosing. Mniej obciążasz organizm na jeden oraz, wydłużasz pozytywny czas ekspozycji na hipertrofię. Jeśli zależy Ci na long term efektach, to taka taktyka jest lepsza. Walenie "standardowych" dawek orali jest ok po peak w zawodach/sesji zdjęciowej lub przed zawodami strongman/powerlifting, wtedy to może ma sens. A metka dobry środek, dlaczego nie.
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow no jak ci zależy na włosach to DHB to najgorszy wybór bo metabilizuje głównie do DHT, ale o tym w Polsce pewnie słyszało kilka osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą ogólnie uważam że dhb to najgorsze co można wziąć

A ja metę polecam, super silny środek
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: rozumiem, ze Ty masz na odwrót (jak większość z rozmów) - polimorfizm, ale jednak na oralach w większości jest inaczej - nie bez powodu wiele osób odpuszcza temat.

DHB to najgorszy wybór bo metabilizuje głównie do DH


Biorąc pod uwagę, ze sam testosteron konwertuje i to jakie dawki DHB wystarczą do takich małych cyklów można uznać za mniej istotne tym bardziej w obliczu, dla których większość rozważa wybór DHB
  • Odpowiedz
@Kasahara dużo ostatnio czytałem o metabolizmie i chemii SAA, meta jak i bold nie wchodzą wcale w reakcje z alfa reduktazą i w badaniach ilośc produktów takiego metabolizmu ocenianio na 0%, ostatecznie przy wykorzystaniu dokładniejszych metod znaleziono 5alfa zredukowany metabolit bolda w nano ilościach, ale nie był to DHB tylko inny związek

Zaciekawił mnie też pogląd Billa Robertsa na to że Anapolon i meta to jedyne dwa środki których siła wynika
  • Odpowiedz
Środków które konwertują do dht unikam bo mi włosy lecą


@DeszczBanknotow: Tylko test konwertuje do DHT, reszta albo wcale albo w takim stopniu że wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak boisz się o fryz to ogranicz testosteron i stany zapalne.

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć
  • Odpowiedz