Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie teraz najlepiej kupić #mieszkanie pod #warszawa po zachodniej stronie Wisły i tak, żeby samoloty nie latały nad głową? Celuję w ok. 80 m2 w stanie deweloperskim, miejsce postojowe (nie musi być garaż), do pracy jeżdżę ok. raz w tygodniu, więc raczej tbw w jakieś kolejki podmiejskie, team samochód here. Oczywiście do 700k na #bk2procent inb4 kup sobie mniejszy metraż w starym gównownictwie przy metrze broodno. Jakie miejscowości i konkretne inwestycje polecają wykopowi eksperci? Chyba Pan @perfumowyswir to burzliwy inwestor w Warszawie i okolicach xD.
#nieruchomosci #kredythipoteczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim Podesłać oferty to można ale polecanie mieszkania na osiedlu developerskim na zadupiu pod Warszawą jest poniżej mojej dobrej woli, wrogowi bym nie życzył.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim Ja kupiłem mieszkanie w Warszawie a 2 baniek też nie miałem, jak ktoś chce mieszkać pod Warszawą W BLOKU to lepiej niech po prostu pojedzie do innego województwa, do innego miasta, mieszkanie developerskie w jakimś Sulejówku albo Garwolinie to połączenie trzech najgorszych cech 1) zadupie 2) w bloku 3) developerskie
  • Odpowiedz