Wpis z mikrobloga

@mariusz95gd: Co to za fake? Nigdy nie widziałem żeby nawet najbardziej "krafowy" kebab robił go z bakłażanem, pomidorami, kolendrą, cebulą... Tylko mi smaka narobiłeś. Gdzie taki kebs kupię? Normalnie to tylko kapustę walą i czasami jakiś skraweczek pomidora, zawsze wybrany jak najmniejszy z miski.
@Cyslav: I z tych stereotypów czy zachowań części kobiet wynika, że "w Polsce rasa jest czynnikiem determinującym"? Ciągle na wykopie czytam, że Polki lecą na czarnoskórych albo że wracają z Erasmusów w ciąży i potem musimy utrzymywać małych Murzynów - ale nikt nigdy nie przedstawił żadnych statystyk na ten temat. Ktoś mi kiedyś wrzucił statystyki z USA xD Z Tobą zresztą też nie da się dyskutować na poważnie, skoro "Polak" czy
bardzo proste i wynika z psychologii ewolucyjnej. Samice szukają po pierwsze silnych genów


@Prospero88: z polkami to jest jednak co innego, ile to było historii że jak facet mówił po angielsku to był atrakcyjny, ale jak się okazywało że jest Polakiem to już nie.
Poza tym tacy hindusi nigdzie na świecie się nie podobają, tylko w paru krajach jak Polska.To czemu to nie działa wszędzie?
Autokorekta mi wpisuje półka, a jak chce poprawić to już wychodzi polka z małej.


@Cyslav: A to przepraszam. Ale w tych statystykach nie widzę tej fascynacji czarnoskórymi ani tego, ile jest samotnych matek w Polsce wychowujących dziecko Murzyna.

Autorem tego tekstu jest pewnie wykopek: "Jeżeli chcemy odmienić ten trend musimy natychmiast ściągnąć do Polski kilkaset tysięcy kobiet z krajów o wyższej dzietności a otwartych kulturowo na mieszane małżeństwa kobiet z Europejczykami"
@choochoomotherfucker Co do murzynów może nie, ale zamiłowanie do obcokrajowców widać bardzo wyraźnie. Tekst nie wiem kto pisał, ale statystyki są jakie są. Do czasów masowej migracji z Ukrainy nawet w Polsce więcej było małżeństw Polek z obcokrajowcami niż odwrotnie, co zdarza się głównie w krajach z niedoborem mężczyzn (co u nas absolutnie nie ma miejsca) albo w trzeciego świata, slynacych z seksturystyki.
To bardzo proste i wynika z psychologii ewolucyjnej. Samice szukają po pierwsze silnych genów, to nie ten przypadek akurat, albo różnorodności genetycznej, bo to może zapewnić nowe, dobre cechy u potomstwa.


Nie jest to prawda. Zbyt odlegle (lub zbyt bliskie) osobniki genetycznie tworza osobniki uposledzone jeszcze bardziej od rodzicow.
Mulaci sa tak samo schorowani jak dzieci ze zwiazkow kazirodczych, ten eksperyment juz przeprowadzono - Kabowerdenczycy. Potomkowie europejczykow z linii meskiej i zachodnich
@Rkschuwdu: Zgaduję, że kobiety, które chcą stworzyć rodzinę i urodzić dziecko albo być z białym, żeby wyrwać się z biedy.

W obecnej sytuacji gdzie wielu facetów nie ma partnerek, poszukiwania jak widać potrafią sięgnąć aż do Afryki.