Wpis z mikrobloga

@natuuris: jakby to wszystko spełnili to byłby szczyt moich marzeń, niestety, władza dalej będzie się troszczyć o proli, kosztem ludzi z oszczędnościami. Ale prawda, PiS rozpastwił p0lski prekariat na niespotykaną skalę.
  • Odpowiedz
@natuuris: Przecież ludzie glosowali na nich właśnie po to by usunięto rozdawnictwo. Przynajmniej tak świadoma część co pamięta ich poprzednie rządy.

PS. używasz słowa na f, od razu widać, że jesteś ruskim trollem. Żaden Polak tego słowa nie używa.
  • Odpowiedz
@R187: bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast.ale tusk o was tez nie zadba. mam nadzieje tylko że dostaniesz murzyna z przydziału już niedługo. bez pozdrowien. nie macie z Polską nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@inshallah CPK- mamy lotniska, przy Porcie Modlin są serki hektarów państwowej ziemi słabej jakości 2. nie wiem czy wiesz, ale ZUS przejeb%ł oszczędności obecnych emerytów- jakby ludzie masowo zaprzestali płacenia składek to nie ma kasy na wypłaty obecnych emerytur - może znasz inne rozwiązanie tej piramidy finansowej?
  • Odpowiedz
@Niebieski40 cóż dodać - wiadomo było, że pozbycie się nałogu i patologii będzie boleć. Grupa mądrzejszych wiedziała o tym, a wobec reszty trzeba było zastosować fortel. Nie ma cudów - państwo rozdawnicze trzeba zamienić z powrotem w państwo wspierające obywateli w działaniach.
  • Odpowiedz
@inshallah: CPK - to nic innego jak lotnisko w Radomiu na sterydach a dobrowolny ZUS byłby kolejnym napluciem w twarz etatowcom (chyba, że zamierzają się zabrać za fikcję jaką są jdg które faktycznie powinny być umowami o pracę)
  • Odpowiedz
@Niebieski40

CPK - FAKTY I MITY

Ostatnie dni to furiackie ataki na CPK, które można by (trochę) zrozumieć gdyby opierały się na faktach, ale w 95% opierają się na kłamstwie. Dzisiaj więc omówimy sobie jak to jest z tym CPK.
  • Odpowiedz
bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast.ale tusk o was tez nie zadba. mam nadzieje tylko że dostaniesz murzyna z przydziału już niedługo. bez pozdrowien. nie macie z Polską nic wspólnego.


@natuuris: Ja też urodziłem się w małej wiosce na zadupiu. Nikt mi nigdy nic nie dał.
  • Odpowiedz
@Niebieski40: @tonawegla tylko cpk nie ma być kolejnym lotniskiem obsługującym loty pasażerskie, tylko portem przeładunkowym z siecią kolejowa i infrastruktura drogowa pozwalająca na obsługiwanie lotów towarowych.
Co to zusu, to zgadzam się, że przy starzejącym się społeczeństwie nie możemy sobie pozwolić na odejście z zusu 2,5-3 mln ludzi. Mimo tego że, osoby aktualnie płacące ZUS nie będą mogli prawdopodobnie w przyszłości liczyć na emerytury pozwalające na godziwe życie.
  • Odpowiedz
bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast


@natuuris: to z wami prole, jest taki problem XD Nie dość, że wyciągacie łapy po hajs i Ci przebrzydli egoiści z wielkich miast, muszą swoim kosztem was utrzymywać, to jeszcze chcecie im życie układać, kazać rodzić płody bez głowy bo
  • Odpowiedz