Wpis z mikrobloga

@R187: bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast.ale tusk o was tez nie zadba. mam nadzieje tylko że dostaniesz murzyna z przydziału już niedługo. bez pozdrowien. nie macie z Polską nic wspólnego.
@inshallah CPK- mamy lotniska, przy Porcie Modlin są serki hektarów państwowej ziemi słabej jakości 2. nie wiem czy wiesz, ale ZUS przejeb%ł oszczędności obecnych emerytów- jakby ludzie masowo zaprzestali płacenia składek to nie ma kasy na wypłaty obecnych emerytur - może znasz inne rozwiązanie tej piramidy finansowej?
@Niebieski40

CPK - FAKTY I MITY

Ostatnie dni to furiackie ataki na CPK, które można by (trochę) zrozumieć gdyby opierały się na faktach, ale w 95% opierają się na kłamstwie. Dzisiaj więc omówimy sobie jak to jest z tym CPK.

1. CPK to nie jest megalomania.
W pierwszym etapie (do 2035 - za 13 lat!) CPK to tylko 40mln pasażerów. [1] To niecałe dwa razy więcej niż maksymalna przepustowość Okęcia (~21mln, w
bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast.ale tusk o was tez nie zadba. mam nadzieje tylko że dostaniesz murzyna z przydziału już niedługo. bez pozdrowien. nie macie z Polską nic wspólnego.


@natuuris: Ja też urodziłem się w małej wiosce na zadupiu. Nikt mi nigdy nic nie dał. Musiałem
@Niebieski40: @tonawegla tylko cpk nie ma być kolejnym lotniskiem obsługującym loty pasażerskie, tylko portem przeładunkowym z siecią kolejowa i infrastruktura drogowa pozwalająca na obsługiwanie lotów towarowych.
Co to zusu, to zgadzam się, że przy starzejącym się społeczeństwie nie możemy sobie pozwolić na odejście z zusu 2,5-3 mln ludzi. Mimo tego że, osoby aktualnie płacące ZUS nie będą mogli prawdopodobnie w przyszłości liczyć na emerytury pozwalające na godziwe życie.
bo wlasnie z wami jest taki problem ze wy sie troszczycie o swoj nos. za nic macie biedniejszych gorzej sytuawanych z polski wschodniej itd. jestescie przebrzydlymi egoistami z duzych miast


@natuuris: to z wami prole, jest taki problem XD Nie dość, że wyciągacie łapy po hajs i Ci przebrzydli egoiści z wielkich miast, muszą swoim kosztem was utrzymywać, to jeszcze chcecie im życie układać, kazać rodzić płody bez głowy bo bozia