Wpis z mikrobloga

Jaki jest obecnie najlepszy fryzjer/barber, w Warszawie? Nie jest to pytanie gdzie ty sie aktualnie strzyżesz, bo to niekoniecznie najlepsza usługa w Warszawie, a o to mi właśnie chodzi.
Dodatkowo pytanie czy najlepsza tego typu usługa zmieści się w 200 zł za same włosy, żadnego golenia itd? Obecnie płacę 100 zł i myślę o zmianie.
Jeśli jest tak, że różni profesjonaliści mają różne specjalizacje odnośnie długości fryzur to u mnie włosy średniej długości, paręnaście cm - w grzywce tak do ust.
#modameska #warszawa #fryzjer #fryzura
  • 9
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Wiesz ciężko będzie komuś polecać inne miejsce niż te z którego korzysta bo czemu miałby korzystać z gorszej usługi jak zna lepszą? Ja polecę Sznyt Barber a w szczególności Piotoriousa albo Sontka. Chyba, że to jakieś #pdk i zmarnowałem czas na komentarz.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Jest grupka na fejsie, gdzie mają przypięty post z polecanymi salonami i fryzjerami. Nie pamiętam jak się nazywa niestety, musisz poszukać. Ja się strzyżę na kredytowej i nie narzekam. Od lat chodzę do tego samego fryzjera
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej:

Wiesz ciężko będzie komuś polecać inne miejsce niż te z którego korzysta bo czemu miałby korzystać z gorszej usługi jak zna lepszą?

może znać lepsze ale nieosiagalne cenowo, dobrze wiem że zdecydowana większość facetów nie wydaje nawet tych 100 zł na fryzjera.

@zdrajczyciel: pytanie o najlepszego fryzjera w Warszawie bezsensownym? Widzę że bordo to faktycznie stan umysłu, lecisz na czarno trollu.
  • Odpowiedz