Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wolność wyboru, jak ktoś pracuje na drugą zmianę i kończy robotę o 22 to niech ma możliwość kupienia sobie piwa.


@SzycheU: Ale może to zrobić. Może na przykład raz w tygodniu kupić sobie skrzynkę i trzymać 2-3 piwa w lodówce. Widzi, że się kończą? To dokupuje w dowolny dzień przed 22, albo po 22 poza osiedlem z zakazem.
Ja generalnie jestem przeciwny zakazom, ale tu chodzi o mocny narkotyk (piszę o
@Reichsmarschall: Nie każdy pije skrzynkę piwa tygodniowo a poza tym jest ciężka i dużo miejsca zajmuje.
Można kupić sobie jedno-dwa piwa żeby wypić od razu i do widzenia.
Narkotyk czy nie narkotyk - legalny i stosowany od tysięcy lat. Picie alkoholu nie powinno być dla nikogo niczym dziwnym bo jest mocno wpisany w naszą kulturę.
I na stacjach benzynowych również powinno się moc normalnie go kupić tak jak teraz.
Jesteś np
I na stacjach benzynowych również powinno się moc normalnie go kupić tak jak teraz.

Jesteś np kierowcą, jedziesz zatankować i od razu kupujesz sobie czteropak do wypicia po robocie oraz hot doga bo zglodniales, wygoda i wszystko w jednym miejscu.


@SzycheU: No to może do aptek, kwiaciarni i piekarni też wstawić półki z alkoholem? Niech będzie wszędzie, bo nigdy nie wiadomo kogo i kiedy najdzie ochota?

Nie każdy pije skrzynkę piwa
Dlaczego boli cię to, że ktoś sobie kupi piwo czy flaszkę? Daj żyć innym jak chcą


@Ogau: Bo moi sąsiedzi czasami nie dają żyć (spać) mi. Bo piją i drą mordę do późnej nocy. W minioną środę skończyli ok. 2. Gdyby brak alkoholu miał im taką imprezę przedwcześnie zakończyć, albo zmusić do wyjścia do klubu, gdzie alkohol serwują do zamknięcia, to byłbym więcej niż zadowolony.
dziś nie muszę mieć ochoty, ale w przyszłości może mnie najść,


@Reichsmarschall: No i dlatego sprzedaż nie powinna być ograniczana żebym mógł sobie kupić jedno-dwa kiedy mam ochotę.
No i podpisuję się pod tym co kolega wyżej napisał.
@SzycheU: To odpowiedz mi już tylko na jedno pytanie: jesteś myślącą, a przez to przewidującą istotą?

Pytania pomocnicze: Czy bezmózgim patusem? Jedzenie kupujesz dopiero jak najdzie Cię ochota, czy jednak z wyprzedzeniem? Nigdy nie kupiłeś pudełka lodów, które wrzuciłeś do zamrażalnika i zjadłeś dopiero po tygodniu?
Ludzie są myślącymi istotami i sami rozumieją co jest dla nich szkodliwe


@SzycheU: No i to jest podstawowy błąd w Twoim rozumowaniu. Ty jesteś, ja jestem, ale patus mieszkający za ścianą kombinuje tylko jak zaspokoić swoje podstawowe potrzeby życiowe. On się na Ciebie nie ogląda. To jest dokładnie ta sama zasada co z przestępcami: uważasz że sami rozumieją co jest dla nich złe, więc nie trzeba wszystkiego ograniczać albo zakazywać bo
@mocarny_knur: jeżeli ktoś nie potrafi zaplanować zakupów do godziny 22 to niech da zarobić melinie

Znam wielu meliniarzy, kilku mam w rodzinie, to są uczciwi, ciężko pracujący ludzie


@heniek_8: uniwersalne #!$%@? o "zaplanowaniu".
Jeżeli potrzebujesz robić w niedziele zakupy to zle zaplanowałes,
jezeli robisz zakupy poza wtorkiem do godziny 13, to jesteś #!$%@?ą xD Trzeba się dostosować bo pan tak chce.