Wpis z mikrobloga

Jak ustawić, żeby na telefonie pokazywało się, że dzwonią żelki #gusto do Ciebie? Przykładowo zamawiasz żelki (wyobraź to sobie), jest jakiś problem z dostępnością albo kwaśnością i chcę do Ciebie zadzwonić w tej sprawie. Sporo osób nie odbiera z nieznanych. Jeśli wyświetli się, że dzwoni @Kwasny_konfident to wiadomo, że od razu się odbiera ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzięki temu szybciej załatwimy problem.

Czy wszystkie nowe #android mają wbudowaną funkcję identyfikowania niezapisanych numerów? Na #ios z tego, co wiem, nie ma i nigdy nie było takiej opcji i dodatkowe aplikacje również takiej funkcji nie dadzą. Jeżeli można identyfikować numer na wybranych Androidach, to gdzie dodać numer, aby Android poprawnie zaciągał informację?
  • 7
@ecco: Jeśli masz na myśli naciągaczy to na iOS jest aplikacja, która to dostarcza (płatna, bo użytkownicy przez restrykcje systemowe, nie dorzucają się do puli). Z tego co wiem, to na Androidzie, by skorzystać z takiej opcji (domyślnie wbudowanej), sam udostępniasz swoje połączenia (przychodzące, wychodzące i nie pamiętam, co tam jeszcze było zapisane, ale OK musie je zidentyfikować, tylko co dalej się z tym dzieje) – ale zawsze jest wybór, tylko