Wpis z mikrobloga

Wklejam paste @ekjrwhrkjew bo zajebista xD

A ja to #!$%@?ę i głosuje na PSL, jedyny słuszny wybór xDDDD Nawet nie wiem jaki mają program i czy w ogóle jakiś mają, ale to nie ma większego znaczenia bo i tak ktoś musi na nich zagłosować, żeby weszli do sejmu, bo sytuacja polityczna jest taka, że do sejmu wejść muszą. Poza tym jak jedyni mają w nazwie ugrupowania Polskę, a nie jakieś lewice, konfederacje, co to wgl jest? Polskie Stronnictwo Ludowe brzmi dumnie!

Dodatkowo jest mnóstwo argumentów świadczących, że warto głosować na PSL:
- jako jedynie poruszają realne problemu Polaków (dramatyczna sytuacja na rynku świń, tuczniki najdroższe w historii, spada pogłowie świń) a nie jakieś poprawki w kwestii veggie burgerów, kogo to obchodzi xDDDD
- Ich prezes jest lekarzem, a jak wiadomo jak lekarz to porządny człowiek, poza tym przypomina tego aktora z Sukcesji, a także Baszszara al-Asada także ma potencjał memiczny, a to jest ważne.
- PSL to doświadczeni zawodnicy, od lat siedzą w tym biznesie, a nie jacyś debiutanci, którym wyjdą jedne wybory i słuch o nich zaginie, ewentualnie przejdą do innej partii, jak pewien pan piosenkarz
- PSL jest w stanie dogadać się absolutnie z każdym, co jest szalenie ważne w obecnej sytuacji geopolitycznej, gdzie trzeba mieć jednoczenie dobre relacje z USA,UE,UK i Chinami
- PSL tak ja ja wyznaje koncepcje work-life balance, czyli zdobyć przynajmniej 5% a potem to na spokojnie te 4 lata sobie w sejmie przesiedzieć, nie ma co się wygłupiać
- PSL to jedyna partia do której możesz się spokojnie przyznać, że na nich głosowałeś. Jak głosujesz na PiS to zwyzywają cię od pisiorów, jak na PO to od zdrajców, jak na Konfederacje to od prawaków, lewice od lewaków, a jak na PSL to nikt nic nie powie.
- PSL ma zielone logo co oznacza rozwój kraju i pójście na przód, prosta analogia do sygnalizacji świetlnej masz zielone to #!$%@?, na czerwonym stoisz
- PSL świetnie odnajduje się w samorządach co jest o tyle istotne, że w Polsce trzeba przeprowadzić decentralizację władzy, różnice miedzy poszczególnymi regionami są zbyt duże, żeby tym wszystkich zarządca na poziomie centralnym

#thebestofmirko #polityka
Pobierz Mirynda - Wklejam paste @ekjrwhrkjew bo zajebista xD

A ja to #!$%@?ę i głosuje na PS...
źródło: kosiniak
  • 7