Wpis z mikrobloga

Ja sie tak zastanawiam czy on własną zone tez tak oklamuje jak wyborców xD a w ogóle kim są starzy rudzielca? Bo do dziś jego biografia nie jest jasna, podobnie jak bieruta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czloneknarodu:

A gdzie jest ten mąż kaczyńskiego co ich razem zapraszał Wałęsa do pałacu?
Biografia starych kaczyńskiego to jest dopiero archiwum x. O dziadkach przez litość nie wspomnę.
Oni tego nie rozumieja, wierzą na słowo swoim idolom z peło i ze dowod na handel Polskimi wizami nest na filmikach na tiktoku XD


@Czloneknarodu: widzę to na ulicach warszwy. Każdy dostawca jedzenia jest z Indii/Pakistanu
@Czloneknarodu:
Ty sobie jaja robisz? W tej "biografii" brakuje informacji o powojennej karierze AKowca uczestnika PW, który nie był represjonowany jak inni AKowcy i uczestnicy PW. Nie ma tam nic o matce, która w PW brała udział korespondencyjnie z leśniczówki pod Starachowicami. Nie ma informacji co robiła bezpośrednioi po wojnie.
Nie ma informacji jak znajomości ojca lub matki pozwoliły głupiemu Jarkowi skończyć szkołę po tym jak zostały wyrzucony z LO.

Sam
@xer78: Kto sobie jaja robi ten robi. Ja jestem poważny na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a interpretuj sobie moje treści jak chcesz. Powtarzam mi do śmiechu nie jest. Rudy ma nirjasną biografie, niczym bierut. Kaczyńscy swojego pochodzenia sie nie wstydzą i swoją biografie udostępnili nie to co rudzielec z peło
(σ ͜ʖσ) poczytaj sobie o Solidarności, to zrozumiesz, że PiS dla komunistów jest
@Czloneknarodu:

Rudy ma nirjasną biografie, niczym bierut.


Bzdura.
Dobrze, że nie użyłeś argumentu ad hitlerum.

Kaczyńscy swojego pochodzenia sie nie wstydzą i swoją biografie udostępnili nie to co rudzielec z peło


Bzdura. Wstydzą się własnego ojca, który miał znacznie większe zasługi jako patriota.
Z nieznanych powodów bardziej byli zżyci z matką a przynajmniej Jarosław. Prawdopodobnie dlatego, że akceptowała jego "odmienność".

poczytaj sobie o Solidarności, to zrozumiesz, że PiS dla komunistów
  • 0
@SuwerennaPolska43: Widziałem felieton Wildsztajna w jednej z gadzinówek. Ta sama forma, gdzie zadaje sam sobie pytanie "czemu ludzie nie lubiom kaczora? :(((", a potem plecie jakieś androny jak to nie są wszyscy sterowani z Brukseli czy co tam. Jakby do łba nie przyszło po prostu zapytać wyborców opozycji. Ale to by zbiło bańkę informacyjną, a tego dziad znieść by nie mógł, więc "pyta się" jeszcze bardziej spisiałego dziada.