Wpis z mikrobloga

Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już nic pisać o wyborach, ale kurczę przesłuchałam wywiad z kobieta z konfederacji.
Ja nie rozumiem, co się stało z poziomem dziennikarstwa, ale pytania pt „Czy Pani mąż zostawia skarpetki pod łóżkiem?” Są idealnym tematem do rozmów z nową posłanka? Co więcej, zwróciłam uwagę, ze gdy tylko Pani poseł, odpowiedziała na pytanie czym chciałaby się zająć w swojej kadencji, zostało to bez odpowiedzi i wrócił do kontynuacji swoich prowokacyjnych pytań.
No dobra to są znane nam sztuczki już z TVP.
Przejdę do sedna.
Najbardziej zabolało mnie to, jak to możliwe, że z jednej strony zachęca się kobiety do posiadania potomstwa, tłumacząc, że wcale nie muszą na rzecz rodziny kończyć czy wstrzymywać swoją karierę. Daje się różne przywileje dla matek, aby mogły być czynne zawodowo Pan dziennikarzyna usilnie chciał udowodnić, ze w związku z tym, że ma dzieci nie będzie zaangażowana i dobrą posłankom. Brak mi słów. Bardzo słaby i żenujący wywiad ze strony dziennikarza. Aż przykro, ze zadawał same tendencje i manipulujące pytania.

#konfederacja #wybory #konfederacja #bosak #polityka
Natalia-_- - Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już ni...
  • 75
@Natalia-_- ten chłop jest znany z bycia debilem, w każdym wywiadzie przerywa, przekrzykuje, przekręca wypowiedzi i zadaje pytania kompletnie nie na temat
Aż przykro, ze zadawał same tendencje i manipulujące pytania.


@Natalia-_-: nie lubię mazurka i w jaki sposób prowadzi wywiady, ale poza na początku pierdołami zapytał o te bzdury z ordo coś tam z hotelami a ona #!$%@? odpowiedziała. Jest prawnikiem w organizacji która chce wprowadzić takie absurdy jak te hotele a ona nie odpowiedziała na coś tak oczywistego. Czemu miałby też traktować ją inaczej jak wszystkich gości? Bo jest w ciąży?
@Natalia-_-: Mazurek udaje bezstronnego ale tak naprawdę jest stronniczy. Konfederacja to nie jego drużyna, więc prowadzi jak większość takich dziennikarzyn strategię atakowania poprzez czepialstwo i generalnie złośliwe przepytywanie. Po prostu atak na słabości. Tam gdzie taka osoba z którą jest wywiad ma mocne strony itd. to się unika lub jak najszybciej ucieka z tych tematów.
Dlatego większość takich wywiadów jest bezwartościowa min. z tym #!$%@? Mazurkiem.

Widać nawet kobiecie w ciąży
@Natalia-_-: Przecież to jest pajac mazurek (specjalnie z małej), jak go słyszę to mam od razu odruch wymiotny. Dokładnie tak jak napisałaś - zostałaś posłanką? świetnie -zmiana tematu- a Twój mąź... Kobieta odniosła sukces? Nieważne, ważne co robi jej mąż tylko to go interesuje. Jesteś w ciąży? Świetnie, zwiększa Pani przyrost naturalny w kraju ALE JAK PANI BEDZIE PRACOWAĆ TAK SIĘ PRZECIEZ NIE DA. Paranoja bencwała mazurka.
Pytanie o skarpetki było żenujące ale było taktycznym wstępem do pytania czy szczepi dzieci, na które oczywiście nie odpowiedziała. Żenująca taktyka Mazurka ale skutecznie obrazująca hipokryzje takich szurów jak konfederacja.
@Natalia-_-: Przykro mi, że swoje poparcie uzależniasz od tego co ci rząd da. Może i coś dał ale co z tego skoro prowadzili nas w kierunku autorytaryzmu tworząc propagandę w TVP, zawlaszczająd media i sądy. Żeniąc państwo I kościół. Działania prowadząc tylko dla swoich wyborców. Niszcząc sądy i trójpodział władzy. Promując bezkarność, nepotyzm i oligarchizację.
Ja nie rozumiem, co się stało z poziomem dziennikarstwa, ale pytania pt „Czy Pani mąż zostawia skarpetki pod łóżkiem?” Są idealnym tematem do rozmów z nową posłanka? Co więcej, zwróciłam uwagę, ze gdy tylko Pani poseł, odpowiedziała na pytanie czym chciałaby się zająć w swojej kadencji, zostało to bez odpowiedzi i wrócił do kontynuacji swoich prowokacyjnych pytań.


@Natalia-_-: To są krótkie poranne wywiady, więc stąd takie pytania. Nie warto brać tego
tradycyjny model rodziny, kobieta zostaje w domu i zajmuje się dziećmi.


@dozerman230: Gdzie były takie tradycje? Nie w Polsce. Kobieta w większym stopniu zajmuje się dziećmi, ale nigdy nie było takiej tradycji, że nie wolno jej pracować. Chyba że u jakiegoś marginesu, ale zachowania marginesu nie są tradycjami narodowymi. Co z tymi wszystkimi kobietami, które od zawsze spotykało się w różnych miejscach pracy? Stanowiły mniejszość? Były prace typowe dla kobiet i