Wpis z mikrobloga

Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już nic pisać o wyborach, ale kurczę przesłuchałam wywiad z kobieta z konfederacji.
Ja nie rozumiem, co się stało z poziomem dziennikarstwa, ale pytania pt „Czy Pani mąż zostawia skarpetki pod łóżkiem?” Są idealnym tematem do rozmów z nową posłanka? Co więcej, zwróciłam uwagę, ze gdy tylko Pani poseł, odpowiedziała na pytanie czym chciałaby się zająć w swojej kadencji, zostało to bez odpowiedzi i wrócił do kontynuacji swoich prowokacyjnych pytań.
No dobra to są znane nam sztuczki już z TVP.
Przejdę do sedna.
Najbardziej zabolało mnie to, jak to możliwe, że z jednej strony zachęca się kobiety do posiadania potomstwa, tłumacząc, że wcale nie muszą na rzecz rodziny kończyć czy wstrzymywać swoją karierę. Daje się różne przywileje dla matek, aby mogły być czynne zawodowo Pan dziennikarzyna usilnie chciał udowodnić, ze w związku z tym, że ma dzieci nie będzie zaangażowana i dobrą posłankom. Brak mi słów. Bardzo słaby i żenujący wywiad ze strony dziennikarza. Aż przykro, ze zadawał same tendencje i manipulujące pytania.

#konfederacja #wybory #konfederacja #bosak #polityka
Natalia-_- - Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już ni...
  • 75
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: ona wypadła w tym wywiadzie bardzo słabo po prostu. Jak pochodząc z ordo szuris nie można być przygotowana na pytania o to? A na nie po prostu nie odpowiadała praktycznie.
A sposób mówienia czym będzie się zajmować wyglądał jakby ona nie wiedziała jeszcze i na bierząco wymyślała - nie mówię że nie jest kompetentna, tylko tak to wyglądało, umiejętności politykowania to jeszcze sporo jej brakuje.
Co do ciąży dobrze
  • Odpowiedz
@opk20: Akurat w tym wywiadzie był bardzo ostrożny, dużo inaczej rozmawia z resztą. Choć muszę przyznać, że z Bosakiem ostatnio już jakby troche inaczej rozmwaiał, bardziej sie spoufalał
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: Posłuchaj sobie więcej wywiadów Mazurka, taki ma styl prowadzenia rozmów, miesza lekkie zabawne tematy które przeplata jakimiś minami. Często wychodzi to słabo i dennie ale nie raz udało mu się coś ciekawego wyciągnąć. Co do twoich zarzutów że jest szwinistą bo próbuje grać jej ciążą i tym że nie będzie miała czasu przy małym dziecku. Uważam że dobrze zrobił. Pytania które nazywasz tendencyjnymi uważam że mimo ich braku wyrafinowania
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: teraz się obudziłaś?
Posłuchaj jeszcze Olejnik, biedrzyckiej, kraśko, Romanowskiego itd itp - taki to poziom obecnego "dziennikarstwa", te wszystkie redaktorzyny to metr mułu i tyle.
Przerywanie, stronniczość, wyciąganie tematów z du..y, itd.
Słuchanie o 8 rano rozmowy dnia w rmf i Zetce to od wielu lat tylko dla masochistów.

Nikt "normalny" nie wyrabia sobie opinii po takich "słuchowisku " na
  • Odpowiedz
Z drugiej strony Karinie bardzo dużo brakuje do męża jeśli chodzi o umiejętności retoryczne. Ciągłe podś#!$%@?, kiepskie odpowiedzi, jeszcze sporo musi się nauczyć, a tu od razu RMF FM, największa stacja radiowa.


@Reretos: Hipergamia. Gdyby ona była lepsza od niego to by go nie chciała.
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: chyba trochę nie zrozumiałaś. Wydaje ci się że Mazurek chciał zagonić biedną Karine do domu do siedzenia z dziećmi. Tak naprawdę to Karina wywodzi się z konfederackiego środowiska które głosi, że kobieta ma siedzieć w domu, robić mężowi obiadki i zajmować się dziećmi. To stąd wynikało to pytanie. Mazurek pokazywał tu poraz kolejny logikę Kalego w wykonaniu konfy... Tak samo jak się doczepił tych hoteli. Myślisz że Mazurkowi się
  • Odpowiedz
  • 1
@Natalia-_- trochę kiepski argument jak ktoś w jednej pracy siedzi na macierzyńskim a idzie do drugiej w której i tak jej nie będzie. Sama załapała, że się wkopała przyznając to wprost. Ale co kto zrobi posłowi. Nikt jej nic nie zrobi, bo to poseł, poseł kobieta. Wygrała dzięki nazwisku. Ciekawe czemu się nie udzielała przed wyborami?
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: nie słucha się wywiadow z tym panem, bo to manipulant i do tego cały czas przerywa. Co nie zmienia faktu ze pani Karina zamiast do sejmu powinna jechać do domu zajmować się dziećmi, bo po tym wywiadzie mam wrażenie ze nie wie nic o polityce i została wybrana z przypadku
  • Odpowiedz
Natomiast tutaj dyskryminowana jest matka, kobieta w ciąży, która po prostu chce pracować. (:


@Natalia-_-: karyna, ale o to właśnie chodzi, taka z niej wielka konserwatystka, co mówi że kobieta ma siedzieć w chacie z dziećmi, a mąż ma pracować, a sama teraz zostawia dzieciaki i pcha sie do sejmu. Co to za kobieta co stawia kariere na 1 miejscu??

Rozumiesz hipokryzje?
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: zgadzam się, też takie odniosłem wrażenie, że bardziej się skupia na tym że jest kobietą i to w ciąży niż posłanką.
Ale z drugiej strony ciężko się dziwić, skoro zewsząd kobiety chcą w polityce/biznesie być traktowane przez pryzmat płci (przywileje, parytety, granie kartą "że co, kobiecie czegoś zabronicie" itp)
  • Odpowiedz
@Natalia-_- Mejza, który oszukiwał rodziców chorych dzieci i kradnie pieniądze przeznaczone na biuro poselskie też powinien się znaleźć w sejmie, bo znaleźli się debile zaznaczający przy nim krzyżyk, bo widzieli nielegalny banner i im się w mózgowiu zapamiętało nazwisko.
  • Odpowiedz
@Natalia-_- nic nowego u Mazurka, tego człowieka się słuchać nie da (z wyjątkiem wywiadu z Kazikiem Staszewskim, ale to jest totalnie inna liga, bo ci dwaj znają się kilkanaście lat, jak nie lepiej i są swoimi dobrymi kumplami. Co w nim widzi Staszewski to nie wiem i nie rozumiem, no ale jego sprawa). Pamiętam, że jak jeszcze ministrem zdrowia był Szumowinowski, to Mazurek się z nim połączył i na koniec wywiadu
  • Odpowiedz
Akurat w tym wywiadzie był bardzo ostrożny, dużo inaczej rozmawia z resztą.


@Reynolds: Ewidentnie nie chciał stresować kobiety w zaawansowanej ciąży, to zrozumiałe. Stąd też może taka lekka forma wywiadu.
  • Odpowiedz