Wpis z mikrobloga

Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już nic pisać o wyborach, ale kurczę przesłuchałam wywiad z kobieta z konfederacji.
Ja nie rozumiem, co się stało z poziomem dziennikarstwa, ale pytania pt „Czy Pani mąż zostawia skarpetki pod łóżkiem?” Są idealnym tematem do rozmów z nową posłanka? Co więcej, zwróciłam uwagę, ze gdy tylko Pani poseł, odpowiedziała na pytanie czym chciałaby się zająć w swojej kadencji, zostało to bez odpowiedzi i wrócił do kontynuacji swoich prowokacyjnych pytań.
No dobra to są znane nam sztuczki już z TVP.
Przejdę do sedna.
Najbardziej zabolało mnie to, jak to możliwe, że z jednej strony zachęca się kobiety do posiadania potomstwa, tłumacząc, że wcale nie muszą na rzecz rodziny kończyć czy wstrzymywać swoją karierę. Daje się różne przywileje dla matek, aby mogły być czynne zawodowo Pan dziennikarzyna usilnie chciał udowodnić, ze w związku z tym, że ma dzieci nie będzie zaangażowana i dobrą posłankom. Brak mi słów. Bardzo słaby i żenujący wywiad ze strony dziennikarza. Aż przykro, ze zadawał same tendencje i manipulujące pytania.

#konfederacja #wybory #konfederacja #bosak #polityka
Natalia-_- - Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już ni...
  • 75
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: to jest Mazurek - jego klasyczna taktyka zaczynania rozmowy od heheszkowych lajtowych tematów, że niby się lubią i w ogóle będzie fajnie, a potem bomba za bombą xD

A co do potomstwa to owszem zachęca się kobiety do posiadania ale

tłumacząc, że wcale nie muszą na rzecz rodziny kończyć czy wstrzymywać swoją karierę


niby kto i kiedy tak tłumaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pytanie dziennikarza bardzo
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: mnie typ zniszczył tymi szczepionkami i jeszcze jakiś skarpetkowy symetryzm, pisior pełną gębą wił się jak żmija, ale teraz pięknie widać, że ona potrzebuje bardzo szybko szkoleń jak odpowiadać na takie prowokacyjne pytania, najlepsze są ironia, sarkazm i anegdoty, najlepiej powołując się na jakiś autorytet rozmówcy, ale to już wyższa szkoła jazdy

absolutnie nie powinna podśmiewać się na jego pytania, my możemy, ale ona nie, tak jakby komik śmiał się
  • Odpowiedz
@conamirko No nie wiem, tworzy się żłobki, przedszkola, miejsca do karmienia, „kąciki” dla dzieci w pracach, jakieś przywileje ze matka karmiąca piersią ma dodatkową przerwę w pracy? Dla mnie to oznacza jedno, wroc do pracy, my Ci pomożemy zapewnić opiekę nad dzieckiem. Dając te przywileje.
Skoro podjęła sie tej roli myśle, ze jednak liczy, ze będzie miała pomoc kogoś z rodziny czy chociażby niani, aby powrócić szybko do aktywności zawodowej.
Swoją droga
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: jakie żłobki, jakie przedszkola!? Próbowałaś tam kiedyś dziecko zapisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja próbowałem i jak nie bijesz żony to jest to niemożliwe (bardziej poważnie to samorządowe są okupowane przez rodziny wielodzietne, samotnych rodziców, rodzeństwa i bezrobotnych)

Skoro podjęła się tej roli to powinna wytłumaczyć jak zamierza to zrobić co w zasadzie częściowo zrobiła - o czym wiesz skoro obejrzałaś wywiad ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@conamirko w teorii to jest w praktyce bywa różnie. Zwłaszcza w dużych miastach jest problem.
Jasne, wiem ale tendecyjne pytania dziennikarzyny mnie wkurzył ()
Miał byx taki żart wiem czym to grozi (,)
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: ze skarpetkami to byl wstep do tego z pytaniem o prywatnosc, zeby pozniej odpowiedziec kontra na szczepienia dziecka. Serio masz 50IQ, zeby tego nie zrozumiec?XD wieczna beka z konfiarzy
  • Odpowiedz
@d4wid No super. Wskazuje to tylko na to, ze dziennikarz nie miał ochoty na merytoryczna rozmowę, tylko z góry chciał przeprowadzić wywiad zadając pytania ośmieszające rozmówcę. Bardzo miło.
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: przeciez ta typiara jest jebnieta na głowe, z nią nie można rozmawiać, tylko w pasiak dać. Typiara co chce zrobić pokoje z łóżkiem 2-os dla małżeństw:DDD
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: może lepiej niech ona zacznie żyć w zgodzie z tym co proponuje - tradycyjny model rodziny, kobieta zostaje w domu i zajmuje się dziećmi. Bo jak na razie robi karierę i politykę, swoimi ambicjami przebija niejedną feministkę które tak zaciekle krytykuje.
  • Odpowiedz