Wpis z mikrobloga

To teraz strzelamy, ile konkretów Tuska uda się zrealizować przez te 100 dni? Dodam tylko, że:
-Tusk 1 dzień po wygranych wyborach miał odblokować pieniądze z KPO (Katarzyna Lubnauer w rozmowie dla Radia ZET powiedziała, że to tylko była taka przenośnia :D)
-KO powoli wycofuje się z podniesienia kwoty wolnej od podatku do 60 tyś, bo na tą chwilę jest to niemożliwe
-PSL z dobrowolnego zusu dla przedsiębiorców, zrobił wakacje od zusu

...a to dopiero 3 dzień po wynikach :D #polityka
Amad100 - To teraz strzelamy, ile konkretów Tuska uda się zrealizować przez te 100 dn...

źródło: TUSK

Pobierz
  • 25
Tusk 1 dzień po wygranych wyborach miał odblokować pieniądze z KPO


@Amad100: po WYGRANYCH wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety wybory wygrał PiS

KO powoli wycofuje się z podniesienia kwoty wolnej od podatku do 60 tyś, bo na tą chwilę jest to niemożliwe


Nikt nie mógł przewidzieć, że pisdzielce zdążyli w tym roku zostawić budżet 35 mld na minusie, a poza budżetem wyprowadzić prawdopodobnie nawet dwa razy
@yhbgrobdoivbvwamsv: A jakiej oczekujesz narracji? Myślisz, że my głosowaliśmy na opozycję z miłości do Tuska czy Hołowni, albo licząc na spełnienie ich obietnic? xD

Wręcz przeciwnie - im mniej bzdur spełnią tym lepiej. Do czasu odbicia fotela prezydenckiego to my oczekujemy raczej skupienia na oraniu PiSu, wywleczenia brudów na najważniejszych pisowców i zaorania ich małych imperiów, tam gdzie nie są one zabezpieczone ustawowo lub "prezydencko" (jak - niestety - media publiczne
@Amad100: Typowy wyborca PO (wykształcony kulturalny inteligent): "#!$%@? się od Tuska #!$%@? debilu zrozum że PiS #!$%@?ł #!$%@? budżet to skąd #!$%@? mają brać pieniądze? A poza tym #!$%@? debilu tu nie chodziło o obietnice tylko o odsunięcie od władzy PiS".
@Amad100 fajnie kwiczysz pisowcu. Ból pękającego dupska po klęsce waszej bolszewickiej partii jest całkiem naturalny. Pewnie już wiecie, że skończy się eldorado dla pisowskiego menelstwa :)

Już my wam ułożymy życie;)
Nikt nie mógł przewidzieć, że pisdzielce zdążyli w tym roku zostawić budżet 35 mld na minusie, a poza budżetem wyprowadzić prawdopodobnie nawet dwa razy więcej


@windows95: A w komisjach sejmowych i senackich ds. budżetu opozycja nie siedzi? Każdy wiedział, ale zwycięża kalkulacja przedwyborcza i polityczna.
-Tusk 1 dzień po wygranych wyborach miał odblokować pieniądze z KPO (Katarzyna Lubnauer w rozmowie dla Radia ZET powiedziała, że to tylko była taka przenośnia :D)


@Amad100: Przecież Tusk nie wygrał wyborów ale ma możliwość rządzenia razem z 3D i Lewicą. Jaką ma legitymację do reprezentowania IIIRP? Jak na razie ten ciężar spoczywa np. na Morawieckim, który wraz z ekipą bawi się inflacją więc KPO jest coraz mniej warte.