Wpis z mikrobloga

Po wycieku informacji że Winnicki, Mentzen i Tumanowicz zdradzali swoje żony z jakąś Alicją,


@Njal: Ta Alicja w tym roku miala studniowke - nie wiadomo od ilu lat trwal ten proceder czy nie doszlo do obcowania z osoba pon 15 roku zycia, ta dziwczyna jest znana w srodowisku Konfederacji przynajmniej od 2020 roku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@UchoSorosa Jak by to się niestety okazało prawdą to możesz nazywać mnie prorokiem bo nie dalej jak w dzień wyborów pisałem kucowi że jak będą mieli więcej posłów w sejmie to już nie 5G będzie problemem a znajdzie się nawet i jakiś pedofil.
  • Odpowiedz
@Parmenides69 no bo Winnickiego już grzali a ta seksafera już obejmuje chyba wszystkich w konfie razem z memcenem i bosakiem.

Dlatego się zastanawiam czy znowu skończy się na oskarżeniach bez pokrycia, ich uniewinnia ale smród pozostanie
  • Odpowiedz
@Njal: obejrzalem sobie z nudow ten filmik Sebka Rossa i on tam nie insynuuje wprost ze to byla kochanka tylko ze jak sie spotkali to byl z jakas laska i puscil jakas plote xd
  • Odpowiedz
przynajmniej od 2020 roku.


@UchoSorosa: moim zdaniem dużo dłużej, mi się wydaje że to było już nawet w 2018-2019 roku gdy w #!$%@? się atencjonowała na facebookowej grupie KONFEDERACJA - forum sympatyków
  • Odpowiedz