Wpis z mikrobloga

#redpill właściwie sam się zaorał. Skoro dla mężczyzn największą wartością są kobiety w wieku około 20 lat a te po 30 już nie są atrakcyjne to każda kobieta z taką świadomością nie będzie chcieć wiązać się na poważnie z kimś takim ani tym bardziej zakładać rodziny bo widnieje ogromne ryzyko porzucenia i samotnego macierzyństwa, zdrad i innych przykrości.
Na szczęście coraz więcej kobiet rozpoznaje ten typ myślenia i stroni od facetów udających alfy, głosujących na konfe. Widzę taki silny trend nawet wśród kobiet, które nie znają tego z internetu a spotkały takich facetów na swojej drodze, szybko ewakuowały się widząc niepokojące sygnały.
Imho to kolejny strzał w stopę mężczyzny. Redpill nauczył was trochę teorii ale spaczonej przez toksyczną męskość a ta skutecznie odepchnie wszystkie rzeczywiście zainteresowane czymś poważnym i będące dojrzałe emocjonalnie, stabilne.
#zwiazki #mgtow
  • 58
  • Odpowiedz
@navaare ale kisne z tego pomysłu, że Azjatki zastąpią kobiety po 30 xD aż mi się przypomniało jak w Lalce Rzecki obślinił się bo usłyszał, że w socjalizmie każda żona jest wspólna xD
  • Odpowiedz
Azjatki Was zastąpią haha


@navaare: Azjatki to wymierają, kraje azjatyckie mają turbo niską dzietność. Korea Południowa ma w ogóle 0,7 już, kiedy Polska ma 1,4. Przypomnę, zastępowalność pokoleń bez imigracji to 2,1. Poza tym bredniami o "starczych ciążach", udowodniłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Jakiekolwiek szanse na gorsza ciąże pojawiają się po 36 roku życia mniej więcej. Pomijam to, że w Polsce jest jeden z najniższych wieków pierwszej ciąży
  • Odpowiedz
@CamusVevo:

ale copium xd w rzeczywistości kobiety po 30 mają dalej 10x większe wzięcie od przeciętnego facet

Taa młoda dziewczyna z SEA vs zajechana trzydziecha po iluś tam związkach przecie stare raszple są git hahahaha

„Najbardziej ryzykowna kombinacja to ojciec w wieku 35-44 lat i o 10 lub więcej lat młodsza matka


@rudyba: Mądrości z wniosków z medONETU gratuluję źródeł hahah Bo sam artykuł generalnie dowodzi odwołuje się do badań
  • Odpowiedz
@sameowoce:
Trafiony zatiopony? Jaaak mi przykro xD

marz dalej marzeniami starego zaślinionego kawalera

No to byś zdziwiła p0lko z kim aktualnie jestem hahaha

OWNED
  • Odpowiedz
@darknightttt: no już troszkę sensowniej...

1. Dzieci nie są tanią siłą roboczą ani zabezpieczeniem, są inwestycją bez zwrotu


zgoda. Ale patrząc szerzej, inwestycja w rodzinę, o ile jest ona normalna, daje świetny zwrot w długim czasie.

2. Kobiet są lub łatwo mogą być niezależne


Do czasu aż trzeba położyć asfalt na drodze, ustawić maszt GSM, napisać oprogramowanie czy wymienić uszczelkę w baterii.

3. Kobiety poświęcają czas młodości na edukację, pracę, realizują
  • Odpowiedz
@navaare: Ależ proszę bardzo, pierwsze badania z brzegu. Szanse rosną dopiero około 35-36. Załączam skin z badania https://www.semanticscholar.org/paper/Down-syndrome%3A-An-overview-Wajuihian/43b268863c338664b18bc1f2df7b400bfddec4fc

Ba, bardzo szkodliwe to są wczesne ciąże dla matki. https://bmcpublichealth.biomedcentral.com/articles/10.1186/1471-2458-14-293

A skoro się tak jarasz a ja południowo-wschodnia: Nawet Wietnam nie ma zastępowalności pokoleń bez imigracji już.
@darknightttt @sameowoce nie wiem czemu próbuje mu wyjaśnić jak działa świat xD
Pas-ze-mna-owce - @navaare: Ależ proszę bardzo, pierwsze badania z brzegu. Szanse ros...

źródło: 4-Figure1-1

Pobierz
  • Odpowiedz
Kobiety poświęcają czas młodości na edukację, pracę, realizują się zamiast młodo łapać faceta aby ten je utrzymywał


@darknightttt: Patrzysz ze swojej perspektywy. Dużo kobiet nadal tak robi. Tylko ze to z reguły kobiety z jakichś Pabianic i innych Zgierzy które w wieku 20 lat są z wykształceniem gimnazjalnym.
  • Odpowiedz