Wpis z mikrobloga

pierwszy raz widzę Oskarka na filmie a nie na obrazku i jestem zaskoczony jak sprawnie odpowiada.


@AhoCorasick: ja też. Strasznie nienaturalnie dla mnie wygląda teraz jak się porusza. Zawsze były tylko zdjęciaxDD
@skarpetyodyna dzieciaka? Przecież to 22letni dorosły chłop. Już go Czarnek bronił, że jak tak dzieciaka można atakować. Wszyscy zapominają, że pod przykrywką dziecięcej urody jest gość, który szczuje dzień w dzień ludzi, którzy nie są przychylni PiSowi.


@badreligion66: musisz mieć z 18 lat, żeby myśleć, że 22-latek to dorosły w polityce chłop xD To naiwny, łatwy do manipulowania dzieciak bez doświadczenia, co nawet pełni biernych praw wyborczych nie posiada.
@Haziux: Hmm niestety trochę taka jest rola dziennikarza, niewdzięczna, że musi przerywać czy wcinać się wypowiedź, kiedy rozmówca nie odpowiada na postawione pytanie albo do swojej odpowiedzi dodaje fikołki, argumenty nie związane z pytaniem i odwraca uwagę. Takie rzeczy trzeba od razu prostować.
Dostaje pytanie z kategorii czy jest złamał ciszę wyborczą, a stosuje fikołki o demokracji, zachęcaniu ludzi do głosowania w ten sposób etc.
Tłumaczy się, że wielu ludzi tak