Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu W końcu jest na YouTube. Redaktor na pełnej, oskarek się chyba nie spodziewał, że w mediach narodowych nie będą mu przytakiwać tylko jechać po nim jak po mopru. Mina Oskarka przez cały wywiad wyjątkowo nietega ( ͡º ͜ʖ͡º)
badreligion66 - #wybory #bekazpisu W końcu jest na YouTube. Redaktor na pełnej, oskar...
  • 41
  • Odpowiedz
  • 287
@AhoCorasick Tyle, że on był pewny siebie, bo myślał, że idzie do zaprzyjaźnionych mediów. Z każdą minutą pewność siebie spada bo redaktor zaczął zadawać niewydodne pytania, których oskarek się nie spodziewał.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Tak bardzo jak nie trawię typa tak widać, że szkolenie medialne konkretne wjechało i mlody sie nawet nie postresowal specjalnie. Wije się jak wąż, na wszystko ma odpowiedź, rośnie kolejny morawiecki xD

Gafy żadnej nie widzę, mimo że dziennikarz probował go ugrilować w stylu stanowskiego to żadnego tematu wystarczająco nie przycisnął.

Jedyne z czego beka to tusk tusk tusk tusk xD
  • Odpowiedz
@badreligion66: kurde dobry jest, gość raczej na pewno w przyszłości odnajdzie się w polskiej polityce, myślałem że to taki zwykły przychlast
Nie widzę też, żeby z każdą minutą wpadał gorzej
  • Odpowiedz
  • 11
@skarpetyodyna Jak dla mnie to przycisnął na pełnej. Ale te wyćwiczone regułki to mogą podziałać tylko na pisowski beton, który się wykrusza z roku na rok przez demografie. Jak on takim gadaniem ma zdobyc głosy młodych ludzi? Więcej takich wystąpień publicznych to w następnych wyborach PiS będzie miał poparcie 20 procent
  • Odpowiedz
@AhoCorasick Tyle, że on był pewny siebie, bo myślał, że idzie do zaprzyjaźnionych mediów


@badreligion66: PIS dzielił i rządził środowiska narodowe w Polsce dając jednym a innym nie spore dotacje. Niektórzy pisiorów tam za to nienawidzą.
  • Odpowiedz
  • 20
@badreligion66 #!$%@?ć oskarka ale przecież dobrze wypadł.
To redaktor trochę tryhardował, przerywał.
Myślałem że ten Oskarek to jakiś Misiewicz a to cwany chłopaczek jest.
  • Odpowiedz
@badreligion66: stwórz wykopalisko na ten temat, taki redaktor jest potrzebny w świecie medialnym a sam wywiad jest bardzo ciekawy z tego względu że, Oskarek robi wiele fikołków logicznych w tym 17 minutowym materiału.
  • Odpowiedz