Wpis z mikrobloga

Ciagle mam beke, ze lemingi nie glosowaly w referendum bo Tusk im tak powiedzial.
Jaki macie z tego pozytek, ze nie zaglosowaliscie? Nie mialo to zadnego wplywu na wynik wyborow.
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy, zeby lawirowala wokol tych tematow.
You played yourself.
#wybory
  • 66
  • Odpowiedz
@Juzef_z_Ortografu: Ta decyzja nigdy nie zależała od referendum. Referendum to była wyborcza ściema. Udało nam się obalić rząd który pozwalał/uczestniczył w pięknie działającym programie sprzedaży wiz byle komu - Ten proceder zostanie ukrócony, więc już jest na plus. Wierzę w to, podobnie jak większość Polaków, że nowy rząd okaże się bardziej kompetentny od poprzedniego - a więc będzie sprawniej dbał o nasze interesy, w tej i innych kwestiach. Czas pokaże
  • Odpowiedz
@Whereswally: ojej nie dałeś sobie napluć w ryj? Za to przyjales gówno do ust i spermę do pupy wybierając kogo wybrałeś ¯\(ツ)/¯ ale to dopiero musisz się obudzic
  • Odpowiedz
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy

@zalmicie: o nieeee, najgorzej ;(((( nowa władza będzie miała wolna rękę do podejmowania decyzja, nie będzie uwiązana przez gownoreferendum wyprodukowane przez poprzedni rząd. Kto to widzioł???
  • Odpowiedz
@zalmicie: niech politycy biorą odpowiedzialność w takich decyzjach, taka ich rola. Jak wyboru dokonają źle, to powinno się odbić w przyszłych wyborach. Chcieli zrzucić na obywateli cały ciężar:).
  • Odpowiedz
@zalmicie Hmm No nie koniecznie, bo to referendum dotyczy władzy która je zorganizowała - Ergo i tak by było #!$%@? warte. No chyba, że PiS by dalej rządził i je uszanował, bo nie musi. Także tyle z tego referendum.
  • Odpowiedz
@zalmicie: to samo myślę. Stałem w kolejce na wybory, obok jakieś pseudointelegenckie Julki śmiały się że # bezreferendum. Ja się pytam dlaczego bezreferendum, a one że to protest.
Ja mówię że teraz świetna okazja żeby zagłosować na inną partie jako wyraz protestu i sprzeciwu, a referendum to istota demokracji nawet jak są mierne pytania. Tutaj piszą komentarze że te pytania to plucie w twarz xD dobrze że w ogóle ktoś
  • Odpowiedz
@Whereswally takiej dumy z odbierania sobie prawo jazdy dawno nie widziałem

Syndrom Sztokholmski

Wykopki to papke zamiast mózgu, czekają tylko aż ktoś im powie jak mają żyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Zulf w dupe to Ci będzie wsadzał ale obywatel burkina Faso albo Sudanu południowego, Tobie albo twojej kobiecie/facetowi :)
  • Odpowiedz