Wpis z mikrobloga

Ciagle mam beke, ze lemingi nie glosowaly w referendum bo Tusk im tak powiedzial.
Jaki macie z tego pozytek, ze nie zaglosowaliscie? Nie mialo to zadnego wplywu na wynik wyborow.
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy, zeby lawirowala wokol tych tematow.
You played yourself.
#wybory
  • 66
  • Odpowiedz
@zalmicie: Polacy mają jedną fajną wspólną cechę, nie lubią jak się z nich robi debili. Postawię nawet śmiałą tezę, że właśnie przez to pseudo referendum przegrali wybory.
  • Odpowiedz
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy


@zalmicie: Swobodę w czym? Niewpuszczaniu nielegalnych imigrantów? Przecież nielegalni oznacza, że już teraz zgodnie z prawem nie powinni się tu znaleźć. Albo że nie zgadzam się na wpuszczanie tysięcy tych imigrantów? Ktoś odpowiedział że nie, bo chciałby wpuszczać miliony a nie tysiące. Wiek emerytalny - nie zgadzam się na podnoszenie do 67 lat - chciałbym żeby było 68. Gówno nie referendum. Te pytania
  • Odpowiedz
Jaki macie z tego pozytek, ze nie zaglosowaliscie?


@zalmicie: Żaden. Zwyczajnie nie lubię, jak ktoś mnie traktuje jak debila. Te pytania nie różniły się od "Czy chcesz, żeby rodzice cię kochali?" albo "Czy chciałbyś żyć dostatnio w dobrze prosperującym kraju?". Oczywiste jest, że każdy powie tak. Pytania tak truistyczne że obrazą dla inteligencji jest odpowiadanie na nie.
  • Odpowiedz
@wygryw50k: ale przecież zagłosowałeś i PiSowcy poszli się #!$%@?ć. To co by zmienił udział w referendum ? Teraz opozycja może mieć #!$%@? w te referendum i robić co chce nie licząc się ze zdaniem ludu. Gdyby rozsądni ludzie zagłosowali, to opozycja które chce się zgodzić na pakt migracyjny musiałaby chociaż rozpocząć jakiś dialog że społeczeństwem które nie chce uchodźców.
  • Odpowiedz
@Reezu: no to trzeba było zagłosować na "TAK" skoro jesteś za podwyższeniem wieku emerytalnego. Jeśli większość zagłosowałaby na tak, to byłby silny mandat do tego, żeby tak zrobić.
  • Odpowiedz
@RobertinoIncelino lol no już napisałem co zmienił, łatwiej było unieważnić #!$%@? referendum niż przepchnąć mało prawdopodobny wynik, niezależnie kto wygrał wybory do sejmu.

teraz opozycja może mieć #!$%@? w te referendum i robić co che nie licząc sie ze zdaniem ludu


where problem? przecież lud zagłosował, że nie zgadza się na tendecyjne pytania i 4x nie. ty myślisz, że to referendum to była faktyczna chęć pisu do dania wyboru ludziom? jak jakaś
  • Odpowiedz
@End0: Oddawanie głosu analfabetom wyborczym, którzy się pokusili, by zrujnować gospodarkę za 500 zł miesięcznie to głupota. Wolę nie brać karty, by gówno referendum nie było wiążące.
  • Odpowiedz
@wygryw50k: ja zagłosowałem nie,tak,nie,nie.
Sądzę że te referendum byłoby dobrym argumentem w sprawie negocjacji z UE. Tusk mógłby mieic "no chciałbym się zgodzić na ta relokację, ale ludzie mnie rozszarpią, dajcie trochę hajsu więcej.m, to jakoś ich przekupie xD. Coś w ten deseń. Zawsze lepiej mieć takie referendum z dupy niż nie mieć.
  • Odpowiedz
@Zulf: Pytania były jasne i klarowne i jednoznaczne. Mogłeś odpowiedzieć: "nie", ale strzeliłeś focha... no i ten twój foch będzie skutkował tym że nawet nowy rząd straci dodatkowy argument w debacie o migrantów... ale wyszło na twoje... brawo! możesz być z siebie dumny... wracaj grać w minecrafta...
  • Odpowiedz
@zalmicie: Sugerujesz, że PiSowi chodziło o to, żeby te kwestie wyjaśnić i zakończyć przyszłe spory? Jeżeli tak to jesteś w #!$%@? naiwny xd pytania były zadane tendencyjnie, sugerowały odpowiedź, a samo referendum miało za zadanie tylko podwyższenie wyniku PiSowi i pozwolenie na szersze finansowanie kampanii wyborczej, bo kampania referendalna nie posiada limitów :) to referendum bardzo trafnie określił prof. Dudek w wywiadzie mówiąc, że pytania były jak wyjęte z przysięgi przyłączenia
  • Odpowiedz
Za to przyjales gówno do ust i spermę do pupy wybierając kogo wybrałeś


@Sisal: Co ty pieprzysz. Nawet nie byłem w Europie w tym czasie. Haha. I tak sie was rozgrywa osiołki. Coś wam sie napomknie i już budujecie cały scenariusz. Najprostsze skojarzena, banalne stereotypy.
  • Odpowiedz
takiej dumy z odbierania sobie prawo jazdy dawno nie widziałem


Syndrom Sztokholmski


Wykopki to papke zamiast mózgu, czekają tylko aż ktoś im powie jak mają żyć


@zapster: Co ma prawo jazdy do nie bycia w Europie w tym czasie. Od razu najprostsze założenie co? Oj ludziki ludziki.
  • Odpowiedz