Wpis z mikrobloga

Ciagle mam beke, ze lemingi nie glosowaly w referendum bo Tusk im tak powiedzial.
Jaki macie z tego pozytek, ze nie zaglosowaliscie? Nie mialo to zadnego wplywu na wynik wyborow.
Nieprzekroczenie 50% daje tylko wieksza swobode kolejnej wladzy, zeby lawirowala wokol tych tematow.
You played yourself.
#wybory
  • 66
  • Odpowiedz
@zalmicie ja jestem suweren i w referendum nie wziąłem udziału świadomie bo mogłem bo #!$%@? PiSowskie robią sobie cyrk za moje pieniądze. Poza tym oczywiste jest że nie miało to żadnego wpływu na wynik wyborów. Trudno żeby miało.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@zalmicie: a Ty głosowałeś bo kazali Ci zwolennicy organizacji która gwałci i ukrywa te gwałty na dzieciach, wstydu nie masz i jeszcze się tym chwalisz.
  • Odpowiedz
@zalmicie: Pytania referendalne to była obraza dla każdego, kto ma iloraz inteligencji większy od pantofelka. To nie było referendum tylko zabieg propagandowy.
  • Odpowiedz
@zalmicie ja tam nie wiem co Tusek mówił ale odpowiadanie na te pytania to jakby cię ktos pytał: czy Pana żona przestała już Pana zdradzać.
PiS to rak którego trzeba wyciąć i tyle
  • Odpowiedz
@zalmicie: Teoretycznie: czy jeśli zagłosowałbym przeciwko prywatyzacji (ogólnie jestem za) to rząd odkręci sprzedaż Lotosu?
Jak dla mnie to PiS chciał zrobić z ludzi idiotów i wykorzystać referendum do siania propagandy. Pytania były tendencyjne. To jest olbrzymia porażka PiSu, że przy rekordowo wysokiej frekwencji referendum nie było wiążące.
  • Odpowiedz