Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: mogłem się spodziewać xD, przypomnę sobie coś to napiszę, bo widzę że podobne gatunki lubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś krótkiego i fajnego jest tylko to jeszcze się nie zakończyło a odcinków ma być mało, na razie są chyba 3 z 6 czy tam 8
Codename: Annika widziałem dwa pierwsze, fajne, wyraźnie inne od skandynawskich seriali, takie w stylu niby skandynawia, ale nie do końca, o
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Koreańska perełka Mask Girl. Dziwi mnie, że serial nie doczekał się popularności takiej jak Squid Game.

Tabu również polecam. Warto jeszcze wspomnieć Na wodach północy z kapitalną rolą Farrella.
  • Odpowiedz
Dwa pierwsze widziałem - solidne. Pustina widziałem - bardzo dobry! Lubię taki klimat, dobry gust mirabelko! The Killing klasyczek. Trapped widziałem pierwszy sezon, okej ale kolejnych nie włączyłem z tego co pamiętam. Już ponoć gorsze. Wahata wiadomka, klimacik świetny.
Ale reszty nie widziałem! Katla wygląda super, zupełnie coś innego. Mega mnie zaciekawiło. Z tych rosyjskich bardzo dobrze zapowiada się Martwa Góra! Zapisane, obejrze!
  • Odpowiedz