Wpis z mikrobloga

Mazurek był dzisiaj bardzo wrogo nastawiony do Petru i używał okrutnych manipulacji. Albo go nie lubi, albo ma swoich słuchaczy za idiotów. Ciągle powtarzał, że Petru "się wije", mimo że ten odpowiadał na wszystkie pytania bardzo konkretnie i rzeczowo, bez owijania w bawełnę. Na dodatek Mazurek udawał, że nie rozumie, że przy większej koalicji najpierw należy dogadać pewne sprawy między sobą, a do tego muszą mieć wgląd konkretne dane finansowe, które mają na przykład tylko ministerstwa. Tymczasem redaktor kazał mu konkretnie deklarować, co dokładnie zrobi nowa koalicja, mimo że nie jest on nawet jednym z liderów swojego ugrupowania, a rozmowy dopiero się zaczęły. Trzeba przyznać, że Petru bardzo sprawnie i dobrze wypadł w tym wywiadzie i oby tak dalej, życzę mu dobrej formy, bo po ośmiu latach rządów PiS potrzebujemy takich ludzi jak on. To będzie młot na socjalistów.
#polityka #wybory
AndrzejBabinicz - Mazurek był dzisiaj bardzo wrogo nastawiony do Petru i używał okrut...

źródło: temp_file605496455113880070

Pobierz
  • 17
@AndrzejBabinicz: Wszystkiego dobrego dla Pana Ryszarda.

Strasznie kisne, jak ludzie wypominają mu 6 króli czy inne przejęzyczenia. NO JA #!$%@? TRAGEDIA!

Tak samo mnie #!$%@? łapanie za słówka każdego innego polityka. To świadczy tylko o tym, że nie ma się argumentów. (np. aparatczyk radia zet, który #!$%@?ł się do Bosaka o "preferencje seksualne". TO NIE SOM PREFERENCJE! PREFEROWAĆ MOŻNA KOLOR.
że przy większej koalicji najpierw należy dogadać pewne sprawy między sobą, a do tego muszą mieć wgląd konkretne dane finansowe, które mają na przykład tylko ministerstwa


@AndrzejBabinicz: #!$%@?, osiem lat słuchałem Tuska jak to mu albo PSL czegoś nie pozwalał albo pieniędzy nie było. Szykuje się powtórka. :))) oj, żeby Kaczyński szybko wyciągnął kopyta, bo inaczej powrót PiS za 4 lata :(